Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek örülne ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne ennek az ajándéknak a pasim?

Figyelt kérdés

...szerintem örülne neki, de külső véleményre is kíváncsi lennék.

22 éves lesz és 16 hónapja vagyunk együtt.

Arra gondoltam, hogy meleg ebéddel, és egy születésnapi tortával várom ebédre, természetesen én készítem el. Ezután kap egy kis díszdobozban egy szív alakú lakatot, amelybe én magam gravíroztam bele a monogramunkat, valamint az aznapi dátumot, és mondom, hogy utazzunk Budapestre, mert a lakattal ott még terveim vannak. Elmennénk az erzsébet téri lakatfalhoz, ahová a kis lakatunkat felkapcsoljuk. Elmondanám, hogy mennyire fontos nekem (...), és ezalatt a lakat alatt magamat értem, hogy mindörökké övé vagyok. Utána kis városnézés keretében elmennénk az egyik hídra, ahonnan a lakathoz való kulcsot beledobjuk a Dunába. (...) Később szépen, lassan amikor hazaérkeztünk, ünneplünk egy-két pezsgő keretében, majd megmutatom a ruhám alatt lapuló dögös, vörös, csipkés fehérneműmet, majd izgalmasan eltöltjük az estét....

Leginkább férfiak véleményét várom, de nőkét is szívesen fogadom. Ha esetleg gondolnátok egy-kettő kiegészítést még hozzá, akkor nagyon szépen köszönöm, ha megosztjátok velem! :)


2014. nov. 9. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Lakatfal...

Adtál egy ötletet, amit az egy éves évfordulóra a barátommal csinálhatok. Nagyon szépen köszönöm!


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Szerintem remek ötlet :)

2014. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazán nincs mit!! :))
2014. nov. 9. 17:14
 3/9 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó ötlet! :)
2014. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet:)
2014. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szupi, köszönöm a véleményeket! :)
2014. nov. 9. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden pasi örül egy meleg ebédnek.... virslivel.
2014. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hülyeségből hagyjatok ki, kérlek!
2014. nov. 9. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a legtündéribb lány aki valaha is ideírt a gyikre. Ha a srác megsem ertekelne, irj nekem. Ennel szebb ajandek utan ha nem ertekel, akkor nem erdemel mev teged.
2014. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)) köszönöm. Értékelni fogja, hiszen nagyon szeretjük egymást! :)
2014. nov. 9. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!