Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok ebben a helyzetben. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal kb egy hónapja járunk, de eleg ritkán találkozunk, mert vagy suli van vagy különórákra járok, és kb heti 2-szer találkozunk pár órára. Az az észrevételem hogy annyira nem hiányzik meg amikor együtt vagyunk nem érzem azt a bizonyos kémiát részemről. Tudom nem vmi szép dolog , de nem tudok mit csinálni nincs meg a vonzódás részemről, pedig a srác személységileg nagyon is rendben van. Mit tegyek? Tudnátok vmit tanácsolni? Érdemes lenne meg igy próbálkoznom ezzel a kapcsolattal?
2014. okt. 18. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

keress olyat, aki nem hagy hidegen.

időpazarlás, és ámítás tovább húzni.

2014. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz.

Kár folytatni. Őt is szenvedteted meg magadat is. Ha eddig nem alakult ki szerelem, akkor már később se fog.

2014. okt. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez tipikusan a csak legyen valaki, mert az embereknek kapcsolatban KELL lenniuk esete. egyetertek a tobbiekkel, ne pazarold ra feleslegesen az idodet, ha semmi pluszt nem ad neked ez a dolog.
2014. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még összejöhet a dolog, de ehhez tenni is kell valamit.

Menjetek el egy hétre együtt valahova! Úgyis jön a téli szünet, kiváló alkalom. Legalább meg is ismeritek egymást.

2014. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TheHope ***** válasza:
Én tudom magamról,hogy életem során volt vagy 2-3 nő akivel a kémia működött,nagyon ritkán fog meg egy lány és még ritkábban szeretek bele. Ha nincs kémia nincs mit tenni,ez a helyzet. Boldog még lehetsz vele,de úgy igazán boldog nem. A kémia olyan dolog ami már az elejétől fogva van,vagy elejétől fogva nincs. Sajnálom,de ez van sajnos. Azt Neked kell eldöntened ettől függetlenül mit szeretnél tenni,nem akarlak befolyásolni ezzel a kommentemmel,csak a személyes véleményemet és tapasztalataimat osztottam meg veled,hátha segít valamit :)
2014. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!