Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell hogy rájöjj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell hogy rájöjj odavagy a másikért?

Figyelt kérdés
Nem tud dönteni a lány, hogy akar-e. Ha felteszem neki a kérdést akkor azt mondja hogy inkább nem. Viszont nem úgy viselkedik mint aki nem akarna semmit. Most nem beszélünk. Hány nap/hét kell ahhoz hogy annyira hiányozzak neki hogy belássa akar?
2014. nov. 9. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban akar akkor nem kellenek hetek hónapok... ha nem akar akkor meg agyalhat rajta de nem fog sokat változni a dolog és belemenni egy olyan dologba amire alapból nemet mondott már nem is érdemes
2014. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1mp, onnantól, hogy bekövetkezik. Aztán kb. fél hét amíg definiálod.
2014. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 nap kb. ...de ez inkább emberfüggő
2014. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néhány beszélgetés kell nekem, hogy legalább egy kicsit megismerjem.
2014. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár hónap.
2014. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lassan 2 hónapja beszélgetünk. De felbukkant az exe és nem tudja akar-e tőle vmit. Ilyen szempontból kérdezem hogy mennyi kell hogy rájöjjön engem akar.
2014. nov. 9. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:

1 hónap az eredeti kérdésre.

Hiányozni szerintem 1 hét után már nagyon kéne, ha csak annyi a baj, hogy készpénznek vett.

2014. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fahéjas Alien ***** válasza:

Kezdetek kezdetén lelkes tudok lenni, viszont ahogy telik az idő, és minél jobban megismerem a másikat, általában kiszoktam ábrándulni.


A te esetedben pedig nem erőltetnem a szituációt. - ha már most akadékoskodás van, mi lesz később?

2014. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 randi elég:


ahhoz hogy tudjam biztosra, hogy nem kell,

ahhoz is, hogy tudjam, szerelmes nem leszek, de jól érzem majd magam vele egy ideig,

és ahhoz is, hogy szerelmes legyek.


Mindre volt példa.


Aki nem kellett, az megsértődött,

Volt ugye olyan, akivel egy ideig jól éreztem magam, aztán már nem. (változó, volt amikor én szakítottam, és volt amikor a pasi)

Az az egy, akibe szerelmes lettem, nos vele azóta is tart. Házasság lett belőle.

2014. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!