Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet szakítani valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szakítani valakivel ha odavagy érte és szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés
az a baj tönkretesz és én is őt.de nem bírom nélküle ,pedig úgy kezel mint egy kutyát. F/19

2014. jún. 3. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert az is vagy, egy pipogya papucs
2014. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden vágyam egy ilyen "férias" férfi :))))
2014. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*férfias
2014. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy az emberek mennyire nem tudják hova tenni az érzéseiket, nem hogy még kezelni...

Ráhúzzátok a "szerelem" szócskát, és le van tudva minden, aztán álltok nagy kérdőjelekkel a kezetekben hogy akkor most mi a franc van.

2014. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 év után nem könnyű. ha papucs vagyok ez van sajnos.
2014. jún. 3. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítsd választás elé, vagy megváltozik vagy otthagyod, és legyél határozott.
2014. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 év után szakitottam a barátommal 2 napja....szeretem őt, ő is engem,de az utóbbi 4 hónapban kifordult magából, hibázott, s bár visszafogadtam többször hazugságon kaptam, elegem lett és leléptem. Néha hullánszerűen rámjön a szomorúság, de teljesen nyugodt vagyok, nincs könnyem sem már. Lehet ez rosszabbodni fog, mert vágyom még rá, de beleuntam abba, hogy megbántson, pedig már igy is nagyon toleráns voltam, kapott esélyt, nem élt vele. Amikor kiléptem az ajtón a bőröndömmel úgy éreztem menten meghalok, de bekapcsolt a büszkeségem és felemelt fejjel mentem a buszmegállóba. Késztetést érzek, hogy irjak neki, de nem fogok, próbálok erős lenni.
2014. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!