Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok ekkora korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
17 év korkülönbség van köztem és a kialakulóban lévő kapcsolatom között. Tudnátok mondani bármiféle tapasztalatot ekkora korkülönbséggel?
2014. nov. 9. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a fiatalabb fél még gyerek, akkor azonnal abba kell hagyni, és elfelejteni egymást. Egyébként meg olyan, mint egy kapcsolat, rajtatok múlik minden.
2014. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ki az idősebb, és persze hogy mennyi vagy te,,nekem volt 21 év különbség, bár az szeretői kapcsolat volt,,, 39F
2014. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18L 35F
2014. nov. 9. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 60 éves vagy akkor nem gáz. Ha sokkal kevesebb, akkor valószínűleg ennek nincs jövője, ez van.
2014. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 viktorvarga ***** válasza:
annyi a hátránya hogy ha az átlag életkort nézzük,meg hogy a nők 20 évvel tovább élnek...hát a gyereket a végefelé egyedül neveled:)de amugy nempara
2014. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudnék.

Köztünk is pont 17 év van. Jelenleg: 25N, 42F

6 éve vagyunk együtt. 19 voltam, ő 36, amikor össze jöttünk. Előtte csak barátok voltunk.


Elmondanám, hogy ha veszekszünk, az 90%-ban nem a korkülönbségből adódik. Sima párkapcsolati gondok, mint bárki másnál. A maradék 10%-ban pedig azért van össze zörrenés, mert ugye ő a tapasztaltabb, jobb ember ismerő, én meg még naiv vagyok.


Ha valamire esetleg kíváncsi vagy még, írj privit. Szívesen válaszolok.

2014. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A maradék 10%-ban pedig azért van össze zörrenés, mert ugye ő a tapasztaltabb, jobb ember ismerő, én meg még naiv vagyok."


No, ez például egy korkülönbségből adódó probléma, hogy mellette magadat naivnak tekinted. 25 évesen teljesen érett, felnőtt nő vagy, teljesen egyenjogú vele.

2014. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem támogatom.
2014. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!