Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne a helyemben? Hosszú sztori, lent kifejtem.

Figyelt kérdés

A múltkor ruhát voltam vásárolni egy boltban. Úgy néz ki a bolt, hogy a próbafülkében nincs tükör, ott csak felveszem a ruhát és kimegyek, a fülkékkel szemben van egy tükör és ott tudom megnézni magam.

A második ruhát mentem megnézni, amikor észrevettem, hogy egy pasi elég feltűnően bámul a fülkék mellett várakozóknak odatett székek egyikén ülve. Lopva ránéztem, nagyon jó pasi volt.

Beszálltam a játékba, a következő ruhákkal már kellettem magam, 1-1 másodpercre szemeztem is vele.

Aztán egyszer a szomszéd fülkében levő nő odament hozzá, nyomott neki egy csókot és azt mondta, hogy "még körülnézek a cipőknél drágám" és elment.

Nagyon zavarba jöttem, de a kíváncsiság győzött és kiválasztottam egy nagyon szexi, rövid ruhát amivel újra kimentem a tükör elé és kellettem magam neki egy kicsit.

Amikor visszamentem levetni a ruhát a fülkébe hallottam, hogy a csaj visszajön majd együtt elindulnak, de pár másodperc múlva siető lépteket hallottam, a pasi elhúzta a függönyt. Ott álltam egy szál fehérneműben, köpni-nyelni nem tudtam.

Adott nekem egy puszit és a kezembe nyomta a névjegyét rajta a telefonszámával.

Azóta nem tudom mi tévő legyek, a pasi nagyon tetszett, de ha jól értelmeztem volt barátnője.

Ti mit tennétek a helyemben?


2010. jan. 27. 19:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalandra vágysz, most megkaphatod, de ha komolyabbra láttad a helyzetet. Dönts, hogy mit szeretnél!
2010. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a ruhát próbáld fel, hanem a pasit is! kelleted magad, utána meg te jössz zavarba?? Jajjj hagyjuk máár
2010. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

korod? o mennyi kb?


szerintem csak meg akar b@szni :\

2010. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
nem korrekt dolog elvenni más párját... bár, ha így áll a dolog, hogy csak úgy elhúzta a függönyt, akkor biztos nem lehet százas a kapcsolatuk. Szerintem hívd fel, de randira először, hanem kérd, hogy beszéljétek meg a szitut... mert ez így nagyon nem tiszta...
2010. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%

HÍVD! :D

egyszer élsz. max nem lesz belőle semmi, csak lesz egy jó napod :)

2010. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
jajj rosszul írta: NEEE randira
2010. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok és sose volt szerencsém a pasizás terén :(

Ránézésre ő max 30 lehetett, de inkább kábé velem egykorú.

2010. jan. 27. 19:30
 8/34 anonim ***** válasza:
47%
Én arra gondolok, hogy az a csaj csak arra van neki, hogy bas*za. Ki tudja lehet hogy te kellesz neki igazából! Egy ágyasért én nem nyitnák rá egy öltöző csajra főleg h a nőm si ottvan.
2010. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
Ha ennyit ér neki a barátnője,akkor szexelj vele egy jót,csak aztán ne ejts könnyeket,mikor majd más nőket is fehérneműben nézeget.Egyébként kezd érthető lenni,miért nem volt eddig szerencséd a pasizás terén...Azt inkább nem mesélnem el,én hogy szoktam nevezni az ilyen nőket...
2010. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ha bejött akkor egy alkalomra jo lehet de gondold el ha ezt egyszer megcsinálta és esetleg összejöttök nem fordulna elö többet csak éppen téged csalna meg?
2010. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!