Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nehéz a nőkkel. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nehéz a nőkkel. Ti hogy szűritek ezt le v mit csináljak valami tipp? (kifejtem)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt nem vagyok rossz csávó sőt nagydumás is vagyok, most lett vége egy komoly kapcsolatomnak DE annyira nehéz leszűrni h most akar e valamit a csaj érdemes e vele beszélgetni, haverkodni vagy sem. ti hogy szűritek ezt le v mit csináljak valami tipp?
2011. szept. 21. 00:31
 1/6 MolotovPunk ***** válasza:

Amiket le írtál,velem is hasonló,csak annyi a különbség,hogy engem ott hagyott a csajom.Én is nagy dumás vagyok amúgy :D


Igen,sosem lehet tudni melyik csaj akar komolyabb,vagy lazább dolgot.Én nem törődök vele,sodródok az árral.

Vagy lesz majd valami ismét,vagy nem. :D

Egyébként felesleges hajtani.Minél jobban hajt az ember annál inkább nem lesz senkije.Tehát bulizz és várj,majd lesz valakid.

2011. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D kiráy! egyébként nekem lazább most jobban jönne, de tul rendes csajoknál próbálkozom. meg 1 csajnak csak FB cseten tudok irni mert nem ismerem annyira:S onnan meg aztán végképp mond már meg h mi a szitu. na minegy várom akienek van még véleménye.
2011. szept. 21. 00:54
 3/6 MolotovPunk ***** válasza:

Kevés csaj megy bele a laza kapcsiba.Nekem mondjuk volt pár olyan kapcsolatom is.Sokan komolyat akarnak,de szinte kb 90% vissza sírja a régi pasiját,exét.Stb...

Jó néhány meg kiszámíthatatlan.

Így unalmassá és érdektelenné válnak.

2011. szept. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dugd meg mindet amelyiket csak tudod.

Aztán előbb-utóbb az egyikben úgyis megfog valami.

Beszélgetni persze,viszont a haverkodást szerintem ne.

Azzal csaj nyújtod a dolgot,mint rétest,aztán pinázás meg nem lesz belőle.

2011. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ismerd meg, és abból ki lehet következtetni nagy vonalakban merre is tart a dolog. Ha nem akkor meg rá kell kérdezni hogy mit is akar valójában. Enji.
2011. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oksa:D meglátjuk
2011. szept. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!