Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon Nehéz helyzetbe kerülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Nehéz helyzetbe kerültem, Szeretem a barátom, de ugy érzem nem a régi semmi és mintha vágynék vissza az exem érintéséhez?

Figyelt kérdés
körülbelül a jelenlegi párommal nyárig minden rendbe volt. folyton szerelmeskedtünk. most is szeretjük egymást. Boldogak vagyunk, mindig törödik velem érzem hogy szeret, most vagyunk együtt két éve. Viszont a szex az nagyon, eszméletlenül háttérbe szorult. Bulizni se jártunk egymás nélkül sose. viszont én annyira megelégeltem ezt az állapotot hogy hiába vagyunk mindig együtt szex alig van meg mostanába sokat elfoglalt, tehát napi szinten kevesebbet vagyunk együtt jóval a szex.. meg kb 2 hétbe egyszer.. és miatta nincs.Na vissza térve elmentem bulizni (nem csaltam meg) viszont beszélgettem az exemmel jól éreztem magam vele sokat nevettünk. azóta elég gyakran beszélgetek vele. Már nem szeretem abszolút nem érdekel mint pasi... viszont egyszer kimentem hozzá beszélgetni és elkezdte simogatni a hátam. és annnnnnyira jó érzés töltött el.. a hasam remegett, teljesen olyan hatás ért engem ami még sose... aztkivántam hogy bár ugy simogatna sokáig még.. ez nem normális érzés nem??? És azt érzem hogy egy estére ugy lennék vele.. de nem több és nemis akarok vele semmi komolyabbat. de a párommal jelenleg nagyon laza kapcsolatba élünk mármint ő is elakar menni bulizni, alig találkozunk stb, szex sincs. és arra gondoltam hogy szakitanék vele hogy átgondoljam az érzéseimet.. és akkor a volt barátommal megtenném... mert most tényleg hetek óta az jár a fejembe hogy az ő érintésére vágyok... de csak egyszer... de nemtudom hogy utánna minden helyre állna e a barátommal. én azt gondolom utánna rájönnék h mennyire fontos nekem és ujra a régi lennék.. mert most nagyon összrvagyunk zavarodva. mit tegyek????
2014. nov. 10. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg ezt vele, ahelyett hogy az exeddel enyelegnél a háta mögött?
2014. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KB szeptember óta azon vagyok hogy helyre hozzam!!! Én nagyon türelmes voltam már sirtam is neki hogy én nembirom ő meg kb aludt elfele mert h ő fáradt és nemtudja mivan vele.. Jóhogy akkor ha ő ilyen akkor mikor van egy férfi aki érzem h törödik velem stb akkor jóhogy összezavarodok mert ő lassan figyelmesebb stb mint a párom. Nembirommár h havonta van 1 max 2 szer szex. És nem az én hibámból lehet rá unt vagy kiöregedett. akkor éljek boldogtalanul ilyen kapcsolatba??? ahol már elvagyok hanyagolva nem kapom meg azt amit azelött mielött ez nemvolt a volt btommal szóba se álltam !!! eszembe se volt h mással esetleg... de mióta ez van teljesen más minden.. és mint mondtam kb mindennap elmondom neki a bajom de nem törödikvele azthiszi majd minden a helyére kerül idővel... "majd jólesz minden" na persze.. mikor? jövő márciusba?? Szeretem nagyon, de ha boldogtalan vagyok?? és nem az van h más nő van vagy vmi hanem sokat tanul meg mintha tényleg unna kicsit...
2014. nov. 10. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval, hogy rájöjj, a tűz éget, inkább beleteszed a kezed, és reméled, hogy majd ebből tanulsz?


"és arra gondoltam hogy szakitanék vele hogy átgondoljam az érzéseimet.. és akkor a volt barátommal megtenném..."


Nem érzed ezt durvának?

Jobb lenne, ha elhagynád a barátod, mert nem szereted őt. Ezt bántás nélkül mondom, ha igazán szeretnéd, ilyen nem lenne, hanem megpróbálnátok megbeszélni, és javítani a helyzeten...

2014. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szereted a barátodat. Ha már más férfiakkal akarsz lefeküdni, akkor szerintem minél előbb vess véget ennek.
2014. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!