Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elnéznétek a menyasszonyoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnéznétek a menyasszonyotoknak, ha emiatt abbahagyná a munkakeresést?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a vőlegényemmel. Ő tanul, nekem dolgozni kéne. Kevesebb, mint egy hónap alatt 30 munkahelyen voltam, sajnos nagy százaléka kamu, lehúzás vagy prostitúció.

Volt, ahol ok nélkül elutasítottak, amint megláttak, máshol ledolgoztattak ingyen x időt, aztán nem vettek fel, máshol feketemunkára akartak rászedni, szinte mindben volt valami stikli, holott újságban hirdetett munkákra jelentkeztem.

Felsőfokon beszélem az angolt, B1 szinten a németet, mégse akarnak felvenni még takarítani se.

A legbotrányosabb az volt, amikor pincérnőnek jelentkeztem, és az interjún derült ki, hogy prostitúció lenne.

Meg se merték mondani pontosan, hanem csak utalgattak ilyen hülye dolgokkal, hogy "magasság, súly, hogy nézek ki", meg hogy 30 másik lánnyal kéne együtt laknom, és együtt szállítanának minket mindenhová.

Meg sutyiba lefényképeztek, azt hitték, nem veszem észre.

Mikor kérdeztem, milyen éttermi munka, az volt a válasz, hogy nem étterem, iroda.

Mivel kell foglalkozni? "Kliensekkel, vagyis beszállítókkal."

Milyen tudás kell? "Word..vagyis Office...vagyis Excell..tudod, az a gépes".

Milyen iroda? "Háát, olyan nagy"

Be akarták adni, hogy ők németek, ezért elkezdtek egymás között kamu németre hasonlító nyelven dumálni, mert azt hitték, én nem tudok.

Legszívesebben már az első mondatuk után otthagytam volna őket, hogy tudják, kit vegyenek hülyére, de akkor esélyes, az akaratom ellenére csináltak volna k*rvát belőlem.


Annyira elment a kedvem az egésztől, hogy nem akarok interjúra menni se egy darabig sehová.


Megérthető?


2014. nov. 10. 16:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Max. 1 hétig.

Utána ismét folytatnod kell - akkor is, ha 100 ajánlatból 99 ilyen. Ilyen világban élünk, ez van.

2014. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tegnap történt az incidens, holnapra megint behívtak egy helyre, de már egyszerűen nincs hozzá lelki erőm.

Pláne most, hogy volt egy kis vitánk a párommal (folyamatosan romlik az egészségem a stressz miatt, tegnap pl ok nélkül beláztasodtam), és elhalasztotta a nyári esküvőnket emiatt 2 évvel.

2014. nov. 10. 16:28
 3/23 Janka néni ***** válasza:
73%

Mit mond a párod? Lenéz, ha nem keresel tovább így munkát? Akkor mit szólna, ha nem volnál ilyen éber és behúznának a csőbe?

Javaslom más úton indulj el! Nem írtad, hogy az a külföld melyik ország. Mindenütt élnek magyarok, keresd meg azokat, akik régebben élnek ott, hátha ajánlanak valamit. Te hirdess és keressenek meg (ideiglenes telefonszám, semmi lakcím), pontosan írd le milyen munkát keresel. Milyen végzettséged van? A nyelvtudás önmagában még nem elég.

2014. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Érettségi.

Németország. Magyaroktól mentsen az ég, "csak" kétszer akartak prostinak, és kétszer feketemunkával lehúzni.

2014. nov. 10. 16:29
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudtommal a takarítónőnek és az árufeltöltőnek nem kell végzettség. Itt akartam egyetemre menni.
2014. nov. 10. 16:30
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Én itthon futottam bele egy ilyenbe. Vagy az arány itt jobb, lehet, csak én voltam peches, de nekem is a helyek nagy része hasonló volt. Vagy kamu, vagy fekete, vagy el se olvasták az önéletrajzom, csak a fotó miatt hívtak be. 3 hónapig szívtam az ilyen mocskokkal, aztán jött az álommeló. Volt egy, aki nem volt kamu, bejelentett, és még örült is nekem. Fel a fejjel, átérzem, nekem is volt ilyen hullámvölgy, kiduzzogtam magam, egy hétig senkivel nem voltam hajlandó munkáról beszélgetni, aztán minden megy tovább. Szerintem minden nőt néznek életében legalább egyszer k.vának, és valóban szar, de vőlegényed van, ne érdekeljenek az idióták
2014. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Janka néni ***** válasza:
58%
Pontosan mi miatt halasztotta el? A láz, vagy a miatt, hogy nem találsz munkát? Szerintem a pszichoszomatikus tüneteid nem csak a munkakeresés miatt jönnek elő. Gondolkodj el a párod hozzáállásán és használd ki a 2 év halasztást.
2014. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudom, meddig van még vőlegényem, mert elhalasztotta az esküvőt. A stresszre ráment az egészségem (hajhullás, lázrohamok, rosszullétek), emiatt érzékenyebb vagyok, és ezt nem tudja kezelni, mert lelkileg erős nőnek ismert meg, nem egy ilyen sz*rkupacnak. Vagy erős leszek megint, vagy nem lesz vőlegényem.
2014. nov. 10. 16:35
 9/23 Janka néni ***** válasza:
50%
Figyelj: olyan magyarokkal teremts kapcsolatot, akik régóta kinn élnek, normális munkahelyeik és kapcsolataik vannak.
2014. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint anyagi okokból. Mert most rosszul állunk, és nem telik normális esküvőre.
2014. nov. 10. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!