Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a nyomorult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a nyomorult érzéssel?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, megéltem már ezt meg azt. Van egy lány, akit néha látok a buszon, és teljesen ki vagyok akadva tőle. Nem tudom racionálisan megmagyarázni, hogy mi olyan érdekes rajta, mert visszafogottan öltözködik és semmi furát nem csinál, de valahogy mióta megláttam, nem tudom levenni róla a szemem. Látok más szép lányokat, de nem érdekelnek. Csak koslatok utána, ver a szívem. Amikor telefonon beszél, vagy nevet valamin, akkor szorongani, félni kezdek. Igen, baromira félek tőle, de mégis vonz, meg akarom ismerni. Tudom, hogy ez ciki, de ez van.


Ma telefonált a buszon, nevetett, közben játszott a hajával. Nekem egyből az ugrott be, hogy biztos van barátja, és vele beszél. Szörnyen érzem magam azóta, semmi étvágyam, meg akarok szűnni.


Alkoholfogyasztáson meg egyéb hülyeségeken kívül mi a megoldás erre? Hogy lehet megszüntetni ezt a nyamvadt érzésáradatot?



2014. nov. 10. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok,és komolyan gondoltam.Ha igazán be akarod égetni magad,csak hajrá!

Tudod mi lesz?Ha netán ilyen szívdobogással,izgulással leszólítod,hebegsz-habogsz,akkor hirtelen abbahagyja a hajának a csavargatását,s flegmán elutasít.Ez velem is megesett már,csak azért mondom.

2014. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem hebegnék habognék, értelmesen mondanék neki teljesen oda nem illő dolgokat. Ő pedig nem tudna mit kezdeni velük. Ettől félek.
2014. nov. 10. 20:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit történt azóta? Megszólítottad?:) Amúgy én nagyon örülnék a csaj helyében, ha valaki így érezne irántam.:)
2014. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!