Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elutasítasz valakit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasítasz valakit, aki kedves volt hozzád, az milyen érzéssel tölt el téged?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem feltétlenül volt az elutasítás oka negatív tényező számodra, csak szimplán nem akartál párkapcsolatot.
2014. ápr. 11. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az illetőt.
2014. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, h minek utasitod el, ha kedves hozzád. Le kell szögezni, h nem akarsz kapcsolatot, és ennyi. Vagy egyesek szerint könnyebb "elküldeni" valakit?
2014. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közömbösséget.
2014. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bűntudatom van.

nincs olyan, hogy nem akarok kapcsolatot. ha nincs barátom és nagyon bejön, akkor találkozni akarok vele akkor is, ha szomorú vagyok vagy kevés az időm.

2014. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányokat jó érzéssel tölt el, ha elutasíthatnak valakit, ettől nő az önbizalmuk.
2014. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

omb,

nem az elutasítástól, hanem a megkérdezéstől.

2014. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem töri le a jókedvüket az együttérzés, azt megállapíthatjuk.
2014. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem rossz olyankor, ha valaki végre szeret(ni tudna) engem de én őt meg valamiért nem :/
2014. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!