Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy a barátom meg csal csak azért hogy vissza vágjon nekem? Meg érdemelném és meg kéne nekem is bocsátanom?

Figyelt kérdés
Egyszer meg csaltam de meg bocsátót és azóta atól tartok vissza vág!
2014. nov. 10. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát.. erre nem tudok mit mondani, valószínűleg ha nem szeretne nem bocsájtott volna meg.
2014. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam de ezért félek
2014. nov. 10. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyesírásod miatt már elhagytalak volna... Ez az adok kapok elég gyerekes, ha megbocsátott nem fog megcsalni... Ha meg megcsal akkor ugyanolyan értelmi fogyatékosok vagytok.
2014. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:( Ez a baj a megcsalással, hogy oda a bizalom.. Szerintem ha attól parázol, hogy esetleg visszakapod, akkor kérdezd meg a Párod egy arra alkalmas pillanatban, hogy mit gondol erről. Mondd meg, hogy Te tartasz tőle, hogy Ő is meg fog csalni a Te félrelépésed miatt és nézd meg, hogy reagál. Ha azt mondja, hogy tuti nem fog, mert szeret Téged, akkor nem fog megcsalni. Ha habozik vagy nem túl meggyőző, akkor van rá esély, de ezt úgyis észre fogod venni rajta. Jobbat nem tudok, de remélem segítettem.:)


22L

2014. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ha megcsal a barátnőm, repül.

Nem érdekel mennyi ideje vagyunk együtt.

Ez a leggusztustalanabb dolog a világon.

Ha valaki más kell akkor azzal vagyok.

Erről már beszéltem több emberrel is és a legtöbbnek az volt a válasza hogy azért egyszer el lehet csábulni...

Azóta nem beszélek velük.

2014. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!