Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki most szeptemberben jött hozzánk. Amikor jött volt barátnője még de késöbb szakítottak is. Elmentünk hónap elején vizipipázni és furcsa modon nagyon jol éreztem magam vele meg minden. Valamiért utána elkezdtem érdeklődni iránta. Egyre többet beszélgetünk és viccelődünk. Van két barátnőm az osztályban és ölelgeti őket meg minden viszont azt mondta h nem érdeklődik irántuk csak ilyen haver mert a barátnőimnek amugy is más tetszik. Viszont engem nem ölelget agyon folyton viszont szünetben mindig mellettem van. Olyan közel h szinte zavarban vagyok mert hozzámér teljesen. Velem tud komoly dolgokrol is beszélgetni meg ilyesmi. De valamiért zavar h engem nem ölelget meg ilyesmi még ha csak haverságbol ölelgeti is őket. Mára viszont az érdeklődésem elmélyült és megszerettem nagyon is. Nem merem elmondani neki mert aztán ha pofára esek akkor az szép lesz majd érettségiig erre gondolni. Viszont vannak félreérthető jeleink is. Én például mikor tudtam h megy ki Ausztriába és elköszöntünk mondtam h várjon kicsit és adttam neki egy nagy arcrapuszit után és mondtam h vigyázzon magára meg h jo utat. Nem tudom ahhoz mit szolt. Késöbb elhívott találkozni is de én pont aznap nem értem rá sajna. Persze fura volt mert a találkozás helyes a keddi netadó tüntetés volt.xdddddddddd Most tegnap találkoztam vele mikor korcsolyáztam a bárátnőimmel de ő nem korizott csak tudta h ott vagyunk és csak mivel volt dolga pesten igy odajött hozzánk de akkor is ölelgette az osztálytársaimat velem meg csak viccelődött néha beszéltünk más dolgokrol is csak a hangos zene mellett nem igen lehetett. Tudom hosszú meg minden de a ti tanácsotokat akarom kikérni mit tegyek és h szerintetek mit érezz irántam. 17/L

2014. okt. 31. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl hosszú, most nincs kedvem elolvasni.
2014. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem tisztel teged es abba nem vagyok biztos h szeret de sztem a baratnoidet se ahogy ezt olvastam az jott le h csak baratok vagytok

De kitudja ha epp olyan alkalom van akk kerdezz ra de ne tul nyersen mert lehet h megilyed de nem tudom en szurkolom neked:)

2014. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kiváncsisári815 válasza:

2 lehetőség van!

Vagy azért ölelgeti a barátnőid mert fel akarja magára hívni a figyelmet vegy hogy féltékenylegyél rájuk és bevald mit érzel valójában mer ő is így érez csak fél elmondani. Lehet hogy ezért is szokott olyan közel lenni hozzád.


A másik lehetőség viszont az hogy csak barátként tekint rád viszont ha ez így van muszáj beszélnetek hogy legalább előted ne ölelgesse a barátnőid!

Remélem az élső verzió! 17/L

2014. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy veled komolyan gondolja, és ezért nem akar téged is haverságból ölelgetni. És lehet azért nem mer lépni, mert ő is ugyanezt gondolja mint te, nem akarja tönkretenni a barátságotokat és érettségiig erre gondolni. De az is lehet hogy csak egyoldalú az érzés és ő nem szeret téged úgy, mi ezt nem tudhatjuk. De sok sikert, remélem összejöttök :)
2014. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm a válaszokat!! :)) Amugy gondoltam is arra hogy amiért talán rám nem barátként tekint csak azért nem ölelget. A barátnőim tudják jól h szeretem ezért sem kételkedek bennük szemernyit sem csak rossz nézzni ezt. Furcsa mert neki a belsője az ami annyira megfogott engem benne. Csak nem akarom a barátságomat azért elszúrni vele. És velem komolyabban beszélget amig a barátnőimmel inkább csak hülyül. Persze én is incselkedek vele mert sapka mániás és tudom ha elveszem tőle akkor utána utánam jön és elveszi tőlem :P soha nem üt meg vagy bánt de akkor megszorit vagy valami mert magasabb nálam igy simán el tudja venni amit én is tudok csak igy probálom a tudtára adni h érdeklődök iránta. Köszönöm a bátoríto válaszokat nagyon jol esik ^^
2014. okt. 31. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetetlen rájönni, hogy most akar-e tőled valami komolyabbat!


A barátság biztosan megvan,de szerintem ha megérdeklődöd, hogy akar-e többet,lehet pofára esel!Viszont gondolom márcsak 1-2 év van vissza a gimiből és nem olyan sok idő az, hogy elveszítsd a lehetőséget!

2014. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy milyen helyzetekben öleli meg a barátnőidet, és hasonló helyzetben próbáld meg te megölelni párszor. Lehet, hogy így téged is ölelgetni fog majd, nem csak a barátnőidet :)
2014. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek az lehetséges h igy probál féltékennyé tenni? Mert oké ha valaki nagyon jo barát fe folyton olyan nagyon feltűnően ölelgeti elöttem őket folyton. Viszont én nem vagyok egy nagyon agyon ölelgetős ember. Komoly vagyok de azért zavar h szeretem és pont a barátnőimet ölelgeti amikor mindegyik barátnőmnek tetszik valaki más és csak haverként tekintenek egymásra mindannyian.
2014. nov. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!