Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj, vagy normális ez a kirohanás?

Figyelt kérdés

A páromról és a tancpartneréről lenne szó.

Sajnos külön városban élünk,nem tudtuk megoldani,hogy egymással táncoljunk.

A csaajszi nem nagy szám,"vagány" ,közös a zenei izlesük.

1,azaz Egy honapja ismeri a parom,puszi-puszi..ok. A csaj meghivta egy szulinapi bulira,erre a parom nem azt mondta,hogy nem mert velem lesz,hanem mert pokerezik. Rendben.

Egyutt!!mentek el ruhat probalni(mondtam neki hogy unatkozni fog-velem sem szeret wlmenni vasarolni)erre kozolte,hogy tok jo volt,minden szupi..

A szalagavato utan lesz egy aftrer amire mi elmegyunk es mondta nekem a parom h elkellene hivni(es el is fogja) a tancparjat,mert illendo..mondom neki,nekem kicsit szarul esne,ha ott lenne. ..Azert is.

Szerintetek? velemenyt szeretnek kerni,bocsanat az ekezet miatt,csak kicsit igy is ideges vagyok :( koszi a valaszokat



#szex #pár #féltékenység #szerelem parkapcsolat
2014. nov. 10. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért elég fura hogy veled nem szeret vásárolni vele meg tök jó..
2014. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejön neki a csaj.
2014. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, ez a pasi minden, csak nem a te párod.
2014. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GYANÚS. Bízz benne de ne legyél se vak se naiv.
2014. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy szeret,meg hogy en vagyok a mindene,de hogy lehetne akkor azt,hogy neki is jo legyen meg nekem is..?szerintetek?
2014. nov. 10. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon elnéző lennék a bnőmmel, de ennyire még én se sztem.

a vásárlásos dolog is fura, de egy afterre már biztos nem hívtam volna el sztem, hacsaknem a párjával jönne, főleg, ha ennyit mondanál (bnőmként), h neked szarul esne.

én nem ismerem a párod, lehet, h ő is csak barátilag ismerkedik más csajokkal max., mint én, de sajnos ez már kicsit sok, engem bnőm egy sima italra nem engedett el egy csajjal, igaz csúnya oldalról ismertem a csajt, s volt barátja is, s egyértelmű, h baráti tali lett volna, szóval ezek alapján vágod, h mit gondolok erről, ez lehetséges, h fülig beleszeretett a csajba, bár ne legyen igazam.

2014. nov. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!