Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton az ex miatt depizik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton az ex miatt depizik. Normális ez?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem még csak vele, de nagyon rosszul esik, hogy állandóan az exe miatt depizik. Mondtam neki, hogy nem értem őt, ettől még se neki, se másnak nem lesz jobb és hogy miért nem lehet a jelennel foglalkozni, miért a múlton parázik állandóan. Mikor ezt elmondtam neki bunkónak tartott.


Teljesen kivagyok, nem tudom mit tegyek. Valakinek nincs valami ötlete? Én odavagyok érte.


2014. nov. 8. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Láthatóan ő meg nincs oda érted. Ne akarj pótlék lenni, mert később még rosszabb lesz.
2014. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:
59%
Mikor mentek szét? Ha friss a seb akkor kösd fel a gatyát az övét meg le és felejtesd el vele az exét.. légy férfi akkor is ha lány vagy.
2014. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ő érdekel téged, nem pedig az exe, vele akarsz foglalkozni, a jelennel, nem pedig a múlttal, másvalakivel. Viszont ha állandóan az exe jön elő, akkor téged ezzel el fog üldözni, mert ezzel elzárja magát tőled, így nincs értelme. Ezt így kerek perec mondd meg. Felháborodásod jogos.
2014. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en exem is ilyen volt... Vagyis remelem, hogy csak volt :)

Akkor megmondtam neki, hogy engem ez zavar, hogy allandoan rola beszel, es egy darabig jol is mentek a dolgok. De az ex mindig jo a kifogasokra :)

Az az egy viszont biztos, hogy ma mar mashogy kezelnem a helyzetet.

2014. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Sajnos szakítottunk :/

2014. nov. 8. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!