Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akarok? Aki volt már ilyen helyzetben segítsen! (lent)

Figyelt kérdés

Van barátom 3 hónapja. Eleinte sem igazán volt témánk, de aztán megtört a jég és beszélgettünk elég sokat. Elég zárkózott és sokminden történt vele az életében, a barátainak sem mesélt róls, de nekem igen. Aztán vmi történt és megint nincs miről beszélni. Csak a szokásos "mizu-semmi" szöveg. Ha vmit meg akarok tudni tőle azt úgy kell kihúzni belőle. Továbbtanulás előtt áll és nem tudja hova is menjen. Tudom h a továbbtanulás eléggé lefoglalja az embert, na de ennyire. Egy hónapja úgy érzem, h nem vok neki fontos.

Napi 10 percet találkozunk, plussz hétvégén egy este, de újabban a hévégét is lemondja. Viszont azt mondja , h szeret és én is szeretem.


Ugyanakkor van egy vele egyidős srác, akit nem ismerek, csak msn kezdtünk el beszélgetni és órákat tudunk beszélni egy nap. Én tőle nem akarok semmit, csak egy jó barát(tudom a fiúk nem szeretik ha ebbe a kategóriába soroljuk őket, de ez van) Ő is tudja h van pasim, fel sem merül h közte meg köztem lehetne vmi.

A problémám az, h mit csinálhatnék, ha ennyire nem foglalkozik velem a barátom és nagyon rossz látni, hogy másokkal milyen jót tudok beszélgetni, a barátommal meg 10 perc is sok és folyton csönd van.

Szeretem a barátom, de érdemes így együtt lenni vkivel? Érdemes még próbálkoznom javítani a kacsolatunkat?

egy hónapja ilyen nemtörődöm.

A barátom, meg az msn-es srác 20 éves, én 16 vok.

Bocsi, h hosszú lett.


2010. jan. 27. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem probáld ki azt hogy nem keresed pár napig a pasid...de beszélgess sokat az msn-es pasival..két legyet ütsz egy csapásra..

1:ha a pasid nem keres azokban a napokban halálra itélt a kapcsolatotok

2:te magad rájöhetsz hogy mennyire hiányzik neked a pasid...és esetleg tovább tudnál e lépni az msnessel egy másik szintre..

de csak tipp:

21/L

2010. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem az már régen rossz, ha nem tudtok beszélgetni. Ez az egyik mozgatórugója az emberi kapcsolatoknak. Én a helyedben dobnám a srácot, vagy elétárnám azt, hogy valaki mással sokkal jobban el tudok beszélgetni és megvárnám hogy erre mit felel. Ha ezek utána javulna a kapcsolat együtt maradnék vele, ha nem akkor ejteném. Igaz vannak mé fontos dolgok és az lehet hogy incs meg a beszédes fiúban... Remélem segítettem. Hajrá!
2010. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

hmm.. énis ilyesmi helyzetben vagyok, csak sajnos mi kb 2 havonta tudunk találkozni, és most legközelebb nyári szünetben..

az én barátom nem volt ilyen, de az elmúlt 1 hónapban elég csendes, meg mindig játszik... és ha feljön örülök ha 10 percet fel tud jönni ._. én már szóvátettem neki és megmondtam a magamét, legalább már minden nap feljön minimum 10 percre... szerintem te is próbáld meg hátha sikerül.. hozd fel neki és monddmeg hogy neked ez fáj, mert nagyon rossz érzés... ha pedig nem veszi a lapot, tiltsd le egy kis időre vagy ne jelentkezz nála, ha hiányzol akkor majd Ő jelentkezik, ha nem akkor..... akkor monddmeg neki, hogy gondolja át a dolgokat, és tegyen kicsit előrébb a fontossági sorrenden, mer ez így nem fair.. most múltunk 7 hónaposak, és úgy visszanézve, régen többet törődött velem mint mostanában.. és hiányzik a régi énje.. sok sikert!!

15/L

2010. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindannyiotoknak!

azt hiszem beszélek vele és ha nem javul a helyzet akkor vége. Most értem csak meg mit is jelent az, h " a szerelem nem minden".

2010. jan. 28. 18:51
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát beszéltem vele. Erre ő előadta h nem szeretem és nem hajlendó velem beszélni, játsza a megsértődöttet.

Közben meg kiderült, h rólam egy szót sem ejt a barátai előtt viszont egy másik csajt (volt barátnőjét) isteníti.

Ja és egy plusz: Nővérem meg a szobatársnője közt én meg a Barátom volt a téma és a szobatárs megnézte a barátom adatlapját. Erre a barátom bejelölte ismerősnek( persze szép a csaj, csakhogy nem ismeri). A legrosszab h mi is úgy jöttünk össze, h bejelölt engem.

A barátom viszont váltig állítja , h szeret és h mennyire megbántottam, h nem bíztam benne annyira h hamarabb szóljak arról h szeretném ha többet foglalkozna velem.

Van esély rá, h téll őszinte lesz?

Érdemes újrakezdeni?

2010. jan. 31. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én annyit tudok javasolni, hogy hagyd. Felejtsd el. Ezek után nem éri meg. Remélem a továbbiakban több szerencséd lesz.
2010. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom!!! Kinek akarodzik enyi olvasni :D :D
2010. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ezt az idiótát. Biztosan van még 1000 olyan pasi a földön, aki a két kezét összetenné hogy ilyen barátnője lehessen. A pasid egy bolond tírpák. Gondolkozz az MSN-es gyereken. én ezt tanácsolom.
2010. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ra se rants. Jatsza a sertodott vadat, de nem azert, mert mehgatna az ugy, hanem azert, mert belegazoltal a ferfiui egojaba. Asszem az ilyen pasik idiotak :D
2010. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!