Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek szeretnék gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolimen95 kérdése:

Barátnőmnek szeretnék gyűrűt vásárolni. Nem eljegyzési gyűrű lenne mert még fiatalok vagyunk. Jó ötlet? Először ezüst nyakláncra gondoltam. De szerintem egy gyűrű szebb és személyesebb mint egy nyaklánc. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A gyűrűről való elképzelésem vékony karikagyűrű egy szép kővel a tetején.

Szenteste előtt szeretném vacsorázni el vinni és hazafele (gyalog) letérdelve átadni valahogy így-->

-Ez nem az amire gondolsz. Persze ez afféle kis humor lenne az elején hogy meg ne ijedjen, mert letérdeltem. Utána elmondanám az érzéseimet iránta amik komolyak és remélem egy életen át el kísérnek. Véleményeiteket nagyon várom hogy esetleg ti hogy csinálnátok vagy, hogy csináltátok. A női véleményekre még kíváncsibb lennék.A válaszokat előre is köszönöm.


2014. nov. 10. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2014. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit soknak érzem ezt a felhajtást (vacsi, letérdelés) egy egyszerű ajándék gyűrű körül.
2014. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem színbóluma
2014. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Orsy070 ***** válasza:
68%

Szerintem meg egyalltalan nem jo otlet.

Kitudja a csajod mire gondol talan lehet hogy soknak gonolja vagy talan epp az lesz hogy mert nem kered meg a kezet en 21 vagyok csaj es ennek egyalltalan nem orulnek akkor kapjak gyurut ha elekarnak jegyezni ne ajandekba hulyeseg.

2014. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is a vacsi részét soknak éreztem éreztem ezért ez nem is biztos. Az is lehet egy sétálgatós este lesz esetleg egy jégkorival vagy csak egy szimpla forralt borral egybekötve vagy akár valami spontán dolog. A többiek véleményét is nagyon várom. Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.
2014. nov. 10. 20:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt így adod elő, azzal hatalmas csalódást okozol neki. gyűrűt adni egy dolgot jelent, amire minden nő azonnal gondol is. vegyél neki nyakláncot, fülbevalót, akármit, de gyűrűt ne, vagy ha mégis, főleg ne ezzel a szar dumával add át. ez akkora pofon hogy én helyből felrúgnálak.
2014. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Nyaklánc, karkötő, bármi, de ne gyűrű ha nem a kezét kéred meg!!!! De ha mégis, akkor meg tedd a fa alá, ne úgy add át hogy többre gondoljon. Vagy megijeszted, vagy csalódás lesz. Hidd el, nem jó ötlet.
2014. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed, amit szépen is megfogalmazhattál volna a "felrugnálak", "szar" nélkül. Valószínűleg nem látsz bele a kapcsolatomba érzéseimbe, és szerintem tetszene neki nem vagyunk egy elvakult magunkba fordult pár az életet amennyire lehet vidáman fogjuk fel és minél több dolgot próbálunk szépnek látni az életben. Mint említettem az eljegyzéshez még várni kell mikor beáll mindkettőnk élete de addig is szeretném valamivel komoly dologgal jelezni az érzéseimet.
2014. nov. 10. 20:59
 9/17 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ha nem gyűrű akkor két db ezüstnyaklánc két fél szívecskével bele gravírozva a nevünkkel. Ez volt az első gondolatom és az eddigiekre hallgatva lehet, hogy ez lesz. Várom a véleményeket...
2014. nov. 10. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:
A gyűrű szerintem is sok lenne, főleg letérdelve. Ebből azt gondolnám, hogy a kezemet kéred meg.
2014. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!