Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek szeretnék gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolimen95 kérdése:

Barátnőmnek szeretnék gyűrűt vásárolni. Nem eljegyzési gyűrű lenne mert még fiatalok vagyunk. Jó ötlet? Először ezüst nyakláncra gondoltam. De szerintem egy gyűrű szebb és személyesebb mint egy nyaklánc. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A gyűrűről való elképzelésem vékony karikagyűrű egy szép kővel a tetején.

Szenteste előtt szeretném vacsorázni el vinni és hazafele (gyalog) letérdelve átadni valahogy így-->

-Ez nem az amire gondolsz. Persze ez afféle kis humor lenne az elején hogy meg ne ijedjen, mert letérdeltem. Utána elmondanám az érzéseimet iránta amik komolyak és remélem egy életen át el kísérnek. Véleményeiteket nagyon várom hogy esetleg ti hogy csinálnátok vagy, hogy csináltátok. A női véleményekre még kíváncsibb lennék.A válaszokat előre is köszönöm.


2014. nov. 10. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Barcsak az en pasim is ilyen lenne...
2014. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az ezüstlánc a gravírozott szívvel sokkal jobban hangzik!
2014. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is a láncra szavazok. A gyűrű félre érthető és túlzás.

A gravírozott nyaklánc romantikusabb.

2014. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
A nyaklánc vagy karkötő jobb ötlet lenne. A gyűrű tényleg eléggé félreérthető, pláne, ha le is akarsz térdelni hozzá. Bár ez felfogás kérdése, van olyan lány ismerősöm, aki a barátjától gyűrűt kapott születésnapra, viszont a srác nem térdelt le és nem volt félreértés. Függ attól is, hogyan adod elő.
2014. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket. A nyaklánc mellet döntöttem. Remélem tetszeni fog neki habár tudjuk az a lényeg hogy szívből jön és a többi mellékes. Még egyszer köszönöm :)
2014. nov. 11. 14:25
 16/17 anonim ***** válasza:
SZerintem a gyuru a legszebb ekszer amit egy nőnek vehetsz. En emlekszem mikor az első gyurut kaptam 2 sziv volt rajta es gyonyoru volt a legszebb amit kaphattam...
2014. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Még se vettem Nyakláncot... A szívem mélyén én is gyűrűt akartam de egy pillanatra meg ijedtem a válaszoktól, de ahogy elmentem az ékszerboltba rá se néztem a nyakláncokra és kinéztem a megfelelő gyűrűt.

Köszönöm a segítségeteket még egyszer, és had kívánjak mindenkinek Kellemes ünnepeket előre is :)

2014. nov. 24. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!