Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet a volt barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a volt barátja iránt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Új kapcsoltba kezdtem egy 18 éves lánnyal.. Minden jól indult eleinte.. Ellenben idővel rájöttem dolgokra, amik megzavartak... 2 hónap után megtudtam, hogy a volt barátja ott lakik nála, sőt volt, hogy egy ágyban aludtak.. Továbbá a facebookján, képeit lesve több olyat találtam, ahol a volt barátjával smárolnak.. Megpróbáltam ezt megbeszélni vele, de ez volt az utólagos válasza: "Szép emlékek és nem akarom leszedni őket..."

Arra, hogy ott lakik a volt barátja ennyit válaszolt: "Nem akarom, hogy elköltözzön!"


Akkor most mit érezhetnek egymás iránt? Játszik velem és a volt barátjával újra van valami köztük?


Javaslatok? Tanácsok?


Minden választ szívesen várok!


2014. nov. 11. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én felkeresném a volt barátot és megkérdezném hogy is van ez ...Mert szerintem együtt vannak és te vagy az a bizonyos harmadik fél...

Vagy lebuktatod a csajt a pasinál és tiszta víz kerül a pohárba vagy maradhatsz simán csak a szerető

2014. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felkerestem és kérdeztem már.. Kiröhögött és nem válaszolt..
2014. nov. 11. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a legtisztább dolog ha hagyod az egészet .. te sem gondolhatod komolyan hogy veled akar lenni ha a volt barátjával él meg együtt alszanak meg minden .. 100% hogy együtt vannak .. ne hagyd magad ennyire hülyére venni!
2014. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
No, igen... Így utólag, próbálom magam mindenen túltenni.. Viszont azt az egyet nem értem.. Ha együtt vannak, tegyük fel.. Akkor miért mondja, miért táplál ugyan úgy szerelmet irántam, mint én ő iránta...?
2014. nov. 11. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezen egy percig se gondolkodnék, hogy mit kéne tenni. Ennek vége, a csaj meg nem normális ha komolyan gondolja.
2014. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mai nap ráébredtem.. akármennyire fáj.. de túlteszem magam rajta..
2014. nov. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!