Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi vagy nő szeretőből van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagy nő szeretőből van több? És a partner házas vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Házas vagyok, de nagyon megdobban a szívem egy bizonyos illető után ..... ő is házas.

Mennyire vállalható ez?


2014. nov. 11. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan kéne ezt tudnunk szerinted?


Ha annyira érdekel próbálj meg gugliba keresgélni statisztikákat, lehet azok sem lesznek valósak, de még mindig reálisabbak lesznek mint ha itt valaki a hasára üt és mond neked számokat.

2014. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
engem az itt jelenlévők között érdekelne, hogy kik vannak .... nők vagy férfiak?
2014. nov. 11. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kívánod nem teljesen mindegy hogy a többiek mit csinálnak? Tegyél a belátásodnak, erkölcsödnek, megfelelően!


Nem ti lennétek az elsők a Földön...

2014. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem még gyereked is van. Egyszer minden kiderül. Az én szüleim és félrekeféltek , van egy féltesóm is. Nem tudtam feldolgozni, most is pszichiáterhez kell járnom. Mindketten idegileg tönkre mentek. Szerintem vagy szakíts a feleségeddel vagy ne du*gj mást, mert ez egy g*rinctelen emberre vall, undorító, gyáva alakra:)
2014. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gusztustalan vagy és undorító!

Erről ennyit te gerinctelen.

2014. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ti meg álszentek .....
2014. nov. 14. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh, igen? Kifejtenéd bővebben miért lennék álszent? :)
2014. nov. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!