Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paperfolder kérdése:

Már nem szeretem őt?

Figyelt kérdés

17 éves olyan fiú vagyok, aki a nagy őt keresi, nemtudom, valahogy ezt a fiatal kavargatós dolgot én átugrottam. Találtam egy lányt, (16) nem mondanám hogy "szép", de én őbelé szerettem, és a szerelemnek nem lehet parancsolni!

1 hónapja vagyunk együtt, teljesen megért engem, olyan problémákat is, amikért más már rég otthagyott volna... Szépen nyugisan elvoltunk, sülve főve együtt voltunk, még iskolában is, mivel alattam van egy évvel.

Viszont az utóbbi pár napban, az a nagy kötődés, és láng, hirtelen eltűnt.. Már nem hiányzik ha nincs velem, és néha úgy érzem, hogy nincs kedvem se megölelni, se megcsókolni, és néha tényleg olyan, mintha a jelenléte zavarna is! Nincs másik lány a dologban, nem történt semmi, amitől ki kéne ábrándulnom belőle, csak egyszerűen... Nem érzem azt amit régen... Tudom hogy a hiba bennem van, de mi ez a hiba? Minden álmom ő volt, most meg nem kell? Mi történik velem? Úgyérzem barátnő nélül akarok most lenni, barátokkal iszogatni, hülyülni. Mi folyik itt?



2014. nov. 11. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért félelmetes milyen mélységekbe tud sodródni valaki bizonytalanság terén ha már ezt is mástól kérdezi meg.
2014. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felébredtél a tündérmeséből, rájöttél, hogy nincs mikulás, stb...

Olyan, hogy "nagy ő" nem létezik és a párok sem akarnak a nap minden órájában és minden egyes percében kézen fogva vagy ölelkezve tündöklő arccal és ragyogó szemekkel egymásra nézve halálosan szeretni egymást.

2014. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs benned hiba. Elmúlt a lángolás, a ködös időszak. Semmi baj, megesik. Értelmesen mondd meg neki és ne veszekedve váljatok el.
2014. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a dolgok rendje. A nagy ő rendszerint várat magára, sőt van, akinek sohasem jön el. Magam közel 50 kapcsolat után találtam meg, 40 éves fejjel. Neked most bulizni kell, élni, ismerkedni, tanulni a szerelmet. Sokat fogsz még csalódni. Sebeket osztasz, és sebeket kapsz majd, mire elég érett leszel ahhoz, hogy az igazit megszerezd, és meg is tudd tartani.
2014. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt hogy mondjam meg neki?
2014. nov. 11. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk igy ahogy ide leirtad? :)
2014. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!