Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek volt már olyan, hogy egy barátnőtök pasija megtetszett?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőmnek a pasija akaratlanul is megtetszett, de nem csak a külseje miatt, hanem inkább azért mert a bnőm mondta, hogy milyen boldog mellette, mert jó az ágyban, okos, sokat tesz a kapcsolatért, stb..


Már másfél éve boldogak együtt, és eszem ágában sincs rámászni a pasira vagy ilyesmi. Csak olyan irigy vagyok, vagy nem is tudom mit érzek. 18L


2014. nov. 11. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2014. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt. Egyik barátnőm pasiját se tartottam soha valami nagy számnak, nem voltak rossz fejek meg normálisan néztek ki de én nem akartam volna a barátnőjük lenni, számomra nem volt bennük semmi plusz.


Akivel még tartom a kapcsolatot, talán 2-3 éve lehetnek együtt a barátjával, nem vagyok rá irigy.

2014. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jah es le is szoptam jó volt
2014. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Amúgy sem volt hasonló az ízlésünk és akkor volt nekem is barátom. Bár az akkori barátom haverjainak bejöttem, az egyik egyszer meg is ölelgetett, semmi több. De ez már régi sztori.


Ha nincs barátod, akkor ezért lehet benned ez az érzés, szeretnéd Te is azt érzeni, megélni milyen kapcsolat, ha szeretve vagy, ez természetes. Ha majd lesz Neked is, akkor már nem ezen fogsz agyalni. Remélem idővel összejön és boldog kiegyensúlyozott leszel. :-)

N

2014. nov. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan már volt, hogy egy barátnőm szerelmes volt valakibe (akinél esélye sem volt), nekem is tetszett az illető (nekem lett volna), de inkább elkerültem a srácot, míg el nem múltak az érzéseim.
2014. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!