Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ezt mondta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ezt mondta a pasim?

Figyelt kérdés

Ma a pasim bevallotta,hogy a barátnőm jobban tetszik neki mint én. Azt mondta,hogy engem szeret és velem akar lenni,de akkor is rosszul esett amit mondott. Nem tudom hogyan rendezzem ezt a dolgot magamban.

Szerintetek most mit kéne tennem?

21/L


2014. nov. 11. 23:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem,magàtól nondta.
2014. nov. 12. 00:13
 12/15 PearlDiver ***** válasza:

Add értésére, hogy neked arra van szükséged, hogy különleges és egyetlen legyél a számára, és ha ilyet gondol, azt inkább ne mondja ki, csak akkor ha belátja hogy nem téged akar.

Mondjuk ez így mindenképp el van cseszve, szóval... ha annyira nem jelent neked sokat, inkább szakíts vele és keress olyan srácot, akit jobban érdekelsz mint a többi lány. Ha meg igen, beszélgessetek róla és adj neki esélyt hogy bebizonyítsa, tényleg te kellesz neki.

2014. nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén szólva szerintem a pasid egy idióta. Legalább lett volna annyi esze, hogy nem mondja ki, ha így is gondolja. Ha igazán szeretne téged látna a legszebbnek. 21/L
2014. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 I am God ***** válasza:
55%

Ha akkora f*s* mint én, akkor arra vár éppen hogy kidobjad, és összejöhessen a barátnöddel úgy, hogy a végén te leszel a hibás. Én így csinálnám.


Járj utána, hogy ez kizárható e.


24F

2014. nov. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem minden pasinál magától értetődő, hogy NEM mond ilyet a barátnőjének! sőt...

Sajnos nálunk is volt hasonló, úgy volt hogy ismerőse (lány) megjegyezte a fbook-on, hogy látja van barátjője.... erre ő persze. Erre a lány: hát nem egy szépségkirálynő! Erre a párom: nem az, de legalább szeret!

és ezt mind meg is mutatta nekem :(

nem vagyok fiatal, de elsírtam magam. Nagyon rosszul esett :(

tudom, hogy tényleg nem vagyok az, de akivel együtt vagyok, az azt hittem szépnek lát....ahogy én is Őt.

ez a kapcsolatunk elején volt, azóta változott már.....ezért vagyunk még együtt.

Te még fiatal vagy....ha nem változik a srác keress inkább mást, akinek a legszebb vagy! ;)


37/N

2014. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!