Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve járunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járunk a barátommal és nagyon félős, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vállal fel emberek előtt.
2014. nov. 12. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg? Miket tesz, miket nem tesz?
2014. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem félős, hanem szégyell téged (vagy magát valamiért).
2014. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeret emberek közé járni és nem szeret új embereket megismerni, a szüleimet se, ezért még egymásnál sem voltunk.
2014. nov. 12. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Az írtak alapján szerintem nem egészséges az önbecsülése, azt hiszi, hogy nem tudna megfelelni a te ismerőseidnek, családtagjaidnak, ezért akkor már inkább téged se mutat be senkinek sem.
2014. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék/tehetnénk?
2014. nov. 12. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én volt párommal is ugyanez volt a helyzet - bár bemutatott a szüleinek, nagyon nem szerette, ha bárki más előtt együtt mutatkozunk (mármint ismerősök előtt...) -, és végül ez az én önbecsülésemet tönkretette, és ezért szakítottunk is, mert folyamatosan azt éreztem, hogy szégyell engem valamiért. Szerintem próbálj beszélni vele erről, ha lehet - az én párom annyira zárkózott volt, hogy ilyen "komoly" dolgokról egyáltalán nem is lehetett vele beszélni -, de lehet, hogy nálatok ez a megoldás, egy próbát megér!
2014. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az én önbecsülésemnek se tesz jót, nem akarok szakítani soha, nagyon szeretem őt ennek ellenére is, de erre kellene valami megoldás.
2014. nov. 12. 19:55
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Alakítsatok ki együtt egy stratégiát, meg kell értenie hogy mivel ebben különböztök, kompromisszumra és engedékenységre van szükség mindkét részről. Te már lényegében fél éve engedékeny vagy, neki is itt az ideje erőfeszítéseket tenni.

Ha belátja, hogy a kettőtök jövője érdekében erre szükség van, talán menni fog.

24F

2014. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!