Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a tapasztalatotok az első csókot illetően?

Figyelt kérdés
Első randi, első csók is elcsattan a kiszemelttel, minden tökéletes. Előfordult már veletek, hogy ennek ellenére mégsem lett folytatása a dolognak? Ha igen, akkor miért nem?

2014. nov. 12. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb fokhagyma, több Tic-Tac.
2014. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi esetünkben a lány a csók után már komolyabban gondolta a dolgot, mint én (azt hitte full love minden), ezért észérvekkel meggyőztem, hogy nem akarja ő ezt.
2014. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg fogtok kovezni,de buliba volt,felreszegen egy kb ismeretlen fiuval..es nekem nagyon jo volt:)egyikonk sem latott bele tobbet a dolgokba mint ami valojaban tortent es azota jo a kapcsolatunk,neha beszelunk de nem akarunk egymastol semmit.o meg egyszer meg akart csokolni egy masik buliba de nem tortent semmi.es meg sem bantam,hogy nem olyannal volt aki irant ereznek valamit..lehet akkor nem pozitiv elmenykent gondolnek ra vissza es izgultam volna elotte
2014. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is felreszegen smaroltam egy pasival, es joban vagyunk. Nem kepzel bele egyikonk se tobbet, nem izgultam, nem erzek semmit. Jo volt, meg minden, es tudtam elvezni 100%osan. :)

Nincs baratom meg, de vele nyilvan erzelmesebb lenne.

17L

2014. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!