Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felemészt ez a helyzet. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozok egy sráccal kb 7-8 hónapja.Ahogy megláttuk egymást, én már akkor éreztem hogy nagyon erős kémia van köztünk, vagy nem is tudom minek mondjam. Eltelt pár hónap és összejöttünk, de igazából a munkahelyen nem tudta senki.Egy laza kis "kapcsolatnak "indult igazából kötöttség nélkül.Én úgy gondolom voltak érzéseink, de 4 hónap után ennek vége lett jobbnak láttam hogy befejezzük, mert én szerelmes lettem belé,és sajnos nem olyan kapcsolat lett belőle amit gondoltam. Sose vállalt fel, megvolt a sok kedves,szép szó, de mindig csak várni várni,aztán elég volt.Szenvedtem is miatta, ráadásul a közös munkahely sem a legjobb. Ahogy ennek vége lett, nem telt bele 2 hét és összejött egy lánnyal. Őt felvállalta, ráadásul mutogatta munkatársaknak hogy ki az új bnője. A szex mindig is jól működött köztünk, nagyon is.Az a baj, hogy kb egy hónapja újra kezdődött ez a kör köztünk. Jó a viszonyunk, én nem fogok rá haragudni,biztos megvan a miértje amiért így alakult, de sajnos vagy nem sajnos heti több alkalommal találkozgatunk munkán kívül is.Nem tudok nemet mondani, ő meg nem tud békén hagyni. Megbeszéltük nem egyszer hogy befejeztük nincs több találkozás,de ennek ellenére mindig úgy alakul hogy lesz.Azt mondta voltak érzései irántam.. Azt is mondta a napokban hogy esetleg a jövőben mi ketten még lehetünk e együtt.Hogy mit gondolok erről..Sokszor azt hiszem,illetve érzem hogy csak hazudozik, mert ilyen tipus,aki szereti a nőket,és képes a szemébe hazudni bárkinek, de néha azt gondolom hogy egyszerűen csak fél az érzéseitől.Alapjába véve jó ember, kedves, vicces, állandóan jön oda hozzám, érdeklődik, de mégsem vagyunk együtt,aminek nem tudom az okát. A szex sem olyan hogy, jó szexeltünk és kész,hanem vannak benne érzések ez tuti. Igazából kezd felemészteni ez az egész, mert tudom hogy ennek úgysem lett vége, 2napja megbeszéltük hogy nem találkozunk többet, ami jó is lenne, de nem is.
2014. nov. 12. 20:33
 1/2 PearlDiver ***** válasza:

Fél az érzéseitől... hát ez hatalmas :D

Figyelj, mondom mi van: a csávó nem bír ellenállni a vágyainak, talán szexfüggő is. Mindent megtesz azért, hogy puncit kapjon, és örömmel kihasználja a helyzetet, hogy te még szereted is, és készségesen széttárod neki a lábad. Nem tudom hogy ezt az élvezetek halmozása miatt teszi, vagy mert az új barátnője nem elég kielégítő, de akárhogy is, sokat elmond róla. Gerinctelenség, amit csinál. A süket duma, amivel etet, csak arra való, tartsa benned a reménykedést, hiszen ha azt mondaná hogy sosem lesz köztetek komoly kapcsolat, akkor valószínűleg nem hagynád többet, hogy dugjon.


Javaslom, hogy ha boldog életet szeretnél, tényleg ne találkozz vele többet, hanem keress egy tisztességes férfit, akinek te lehetsz a legfontosabb.

24F

2014. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van, de miért csinálja ezt? Szerintem semmi baj nem volt velem,és eddig ilyen szituációban sem volt részem mint most. Nem egyszer mondtam neki hogy hagyjuk egymást, lehetünk normális viszonyba, de nem tudja lezárni.Sajnos amíg ezt csinálja én sem tudom magamban lezárni.. De erőt veszek magamon, és végleg befejezem vele, nincs több jópofizás stb. Köszönöm a válaszod
2014. nov. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!