Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Zavarna titeket, ha a barátnőtök minél több macskát szeretne otthon tartani?

Figyelt kérdés
Szóval pl. ha kertes házban élnétek akkor kint kezdetben minimum 15-20 macska lakna a kertben (néhány nem lenne ivartalanítva, mert kiscicák is kellenek néha, persze azok is meg lennének tartva utána), lenne cicaajtó a ház ajtaján és így ki-be járkálhatnának akármikor.

#macska #bolyhos kiscica
2014. nov. 13. 15:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a cicákat, szívesen tartanék is egyet-kettőt, de azért a 20 mégiscsak sok. :D
2014. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#8


Igazad lehet, bár nem tudom, azért nem hiszem, hogy rosszabb életük lenne valakinél egy kertben, mint kóbor macskaként az utcán.

2014. nov. 13. 16:06
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ivartalanítani akkor is kéne őket. Volt egy macskánk. Első alkalommal az 5 külyök még elment, na de másodszorra a 14. Na ott néztem nagyot.
2014. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
már hogyne zavarna. Mi a szarnak ennyi macska???
2014. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%
a dögöknek kint van a helyük, semmi keresnivalójuk sincs egy házban, személy szerint 1 kutya mellett döntenék, a 20 macska teljesen sok és felesleges, mivel semmi hasznuk nincs, ráadásul ott a toxoplazmózis is
2014. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#12


Nos ez nem jelenti azt, hogy nem mászkálunk az egyik szomszéd utcába, és adunk maradékot a környék éhező cicáinak. (mert nagyon is)


Csak felelős vagyok azért amit megszelídítettem. (tudod a róka)

2014. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, macskamániás lányként nekem itt nem osztottak lapot, de ne haragudjatok ezt én nem bírom szó nélkül :$


" nem hiszem, hogy rosszabb életük lenne valakinél egy kertben, mint kóbor macskaként az utcán."

Ezért gyártod a potenciális kóbor macska jelölteket? Ha annyira babázni akarsz, miért nem fogadsz be (ideiglenesbe vagy akár örökbe is) egy raklap kölköt? Tele vannak velük a menhelyek. (Hogy lásd nem csak prédikálok: az egyik macskámat az utcáról szedték össze állatbarátok, a másikat el akarták fojtani, mert nem volt szimmetrikus rajta a minta. Mindkettő ivartalan.) Másrészt le a kalappal azok előtt, akik 15-20 bársonytalpút normálisan etet, oltat, parazitamentesít, meg veszi nekik az almot.

2014. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

undorító,kosz,mocsok,szőr,és macskák,ezt nem nevezném lakásnak,ráadásul állat kínzás,ennyi egy helyen.

Háza pedig semmilyen állat ne legyen,csak én!


ráadásul betegséget terjesztenek,fertőzött lenne már a gazdi lány ilyen esetben,így a tűz lenne a sorsa az egész helynek.Vajon ki nyávogna a legjobban? a gazdi vagy a sok kis szőrmók? hm



szóval vegyen plüss cicát az ilyen.

2014. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nos minél több ilyen állat gyűlölő embert ismerek annál jobban szeretem az állatokat és üdvözlöm Oppenheimert, hogy megalkotta a tökéletes eszközt az ember ellen....
2014. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Mellesleg "karbantartott" macska még betegséget nem terjesztett. Mi több kifejezetten gyógyító a jelenlétük.

Kosz sincsen, mert kimennek a kertbe.

Az ember meg több port termel mint macska szőrt :)


Imádom amikor az állít valamit akinek lövése nincsen róla :)

(viszont macskának a kert tényleg required)

2014. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!