Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy 'engedjem meg' magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy 'engedjem meg' magamnak, hogy szeressek?

Figyelt kérdés
Nem merek szeretni teljesen. Tudom hogy szeretem a páromat, és érzem is, de valahogy az egész lényem tiltakozik ellene, így sokszor vagyok goromba, és majd meghasad a szívem, de mégis elfojtom és nem figyelek rá. Nagyon szeretem a páromat, de nem tudom kifejezni, és nem is merem.. nem nagyon tudom elmagyarázni. Nem merek szeretni. Hogy engedjem meg magamnak?
2014. nov. 13. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet h csalodtal elozo kapcsolatokban esetleg, es most attol tartasz h ujra ateled azt? Szerintem ha jol erzed magad mellette akkor nem kell azon agyalnod h mi lesz "ha".

Bizalmatlan vagy...miota vtok egyutt?

2014. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az első komoly kapcsolatom. Igazából nagyon félek is, hogy elveszítem, ezért nem merek rá úgy tekinteni, hogy ő a 'mindenem', mert nagyon fájna ha mindenemet elveszíteném.. 20 éves vagyok és lány.
2014. nov. 13. 16:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd' 10 hónapja vagyunk együtt. Az elején sokat sírtam miatta, amikor azt hittem hogy el fogom veszíteni. Mostmár nem igazán van ilyen. Egyre jobban sikerül magamat elszigetelni az érzés elől, viszont így egyre romlik a kapcsolat..
2014. nov. 13. 16:58
 4/5 anonim válasza:
Annyit tudok tanácsolni, hogy ne legyél goromba vele, mert ezért fog veled szakítani egyszer... Meg kell adnod neki a bizalmat! Ha nincs bizalom, nincs kapcsolat
2014. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát félsz a szakítástól, ezért olyan szinten elszigeteled magad, ami lassan szakításhoz fog vezetni?

Nézd, őszinte leszek veled, ritka nehéz lehet a barátodnak és valahogy inkább őt sajnálom, nem téged.


Az emberek tudod kockáztatnak, és megnyílnak a másik számára. Még ha ezzel sebezhetővé is válnak, akkor is átadják magukat az érzésnek, mert csak így van értelme. Görcsölve, takaréklángon nem fogod átélni rendesen azt, amit a szerelem adhat, és még csak nem is tisztességes a pároddal szemben. Tele vagy érzelmekkel, eleve érzékeny típus vagy, és ezzel még nem lenne baj. De ha így viselkedsz, ha goromba vagy vele, ha elfojtasz magadban mindent és inkább távolságot tartasz, azzal csak végig bántani fogod őt is és magadat is.


Felejtsd el végre a kifogás keresést, és engedd magadhoz közel. Másként nincs értelme együtt lennetek.

2014. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!