Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok és már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és már 3 hónapja egy 18 éves fiúm van. Még nem feküdtünk le, de már nagyon szeretné. Csak a szexért kellek neki?

Figyelt kérdés
az a gond h 150km van köztünk elég ritkán talizunk de ö már elég türelmetlen ebben a dologban mit tegyek??
2007. okt. 26. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeret, tud várni! Persze nem tudom, meddig bírjátok a távkapcsolatot, de a szex nem fogja megoldani a távolságot! Attól még ugyanez a probléma fenn fog állni.

NAgyon fiatal vagy még, ha a barátod tényleg komolyan gondolja ezt a kapcsolatot Veled, akkor képes rá, hogy türelemmel várjon. Ha mindenáron szexelni akar, nem is szeret igazán, ebben az esetben csak a szex kell neki, nem Te.

2007. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én egy 30 éves, fiatal anyuka vagyok (tehát nem egy "nyanya"). Nem vagyok maradi meg semmi jónak az elrontója. De álljon már meg a hegyimenet, hogy 14 éves szexelni kelljen! Fiatal vagy még hozzá, várj egy pár évet mire teljesen megérsz erre a témára. Próbáld megbeszélni a szüleiddel, vagy egy olyan felnőttel akiben feltétel nélkül megbízol. A srác meg menjen a csába, ha ennyre viszket neki. Ő pont abban a korban van amikor abszolút nem bír a hormonjaival. Csak akkor feküdj le valakivel, ha komolyan azt érzed, hogy megbolondulsz a vágytól, ha most azonnal nem kapod meg. Egyébként nem ér semmit az egész, nem fogod élvezni a dolgot és egy életre szóló rossz élményt szerzel magadnak. Bocsánat a kirohanásomért, de tényleg nem hajt a tatár, ráérsz még 2-3 évig ezzel a dologgal. Egy 2 hónapos kicsilány anyukája.

2007. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj de én is azt mondom amit az előttem szólóak, várj még 2-3 évet azzal a szexel,nem kell a mai divatot követni, 14évesen még gyerek vagy lelkileg, olyan sérülést kaphatsz a lelkedben amit nem lehet begyógyítani.Ha ez a 18éves ennyire akarja akkor egyértelmü mire megy a játék, legyen eszed, azt a dolgot annak add aki megérdemli,akit te is ugyanugy kivánsz és szeretsz,mert mivel felmerült benned ez a kérdés mutatja hogy legbelül érzed hogy valami nem stimmel..Nő vagy szuper kis radarokkal, hallgass a megérzéseidre!!!

Ha igazán szeret,nem számit neki és tud rád várni akár éveket is,ha meg nem menjen azokhoz a nőkhöz akikre nem kell várni,akad bőven elég a mai világban!Te ne állj be a kigyodzo soraikba, legyen eszed,tartásod!

Beszéld meg vele, nyiltan mondd meg hogy te még nem érzed idejét, nem vagy biztos az érzéseidben,ritkán látod és szükséged lenne több találkozásra, felfedezni öt,közelebb kerülni.

Amugy örülök hogy vannak még lányok akik gondolkoznak is, tartsd meg szokásod!!!

Kitartás,énrám 19évesen fél évet várt az akkori párom,megérte és áldom az eszem hogy gondolkoztam.Többre fognak tartani a fiuk is ha tudják hogy te nem adod könnyen magad mint a többiek,még ha azt is érzed majd hogy lemaradott vagy a kapós, menő csajoknál, pont te fogsz előttük állni!

Tehát sok kitartást, sok felfedezést kivánok neked!

2007. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hali

19 éves lány vagyok

a 18 éves srácok csak a farkuk után mennek

én is elképzelhetőbbnek tartom azt, h csak meg akar fektetni, különben nem sürgetne..

de te ezt ne hagyd!!

meg egyáltalán minek mész bele egy 150km-es távkapcs.ba?

ráérsz ezzel nyüglödni később is

2007. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Még fiatal vagy egy érett szexuális kapcsolatra, leglalább 2 évet várj, addig amíg nincs benned semmi kétség, hogy megtegyem-e. Én 16 voltam , és már fél éve voltam együtt az egyidős partneremmel, elsők voltunk egymásnak. De így is kivártuk azt az időt, mig mindkettőnk azt érezte, hogy itt az ideje és nem bántam meg.

Egy rossz kezdet az egész életedre kihat.

EGyetértek abban is, hogy ilyen korban kár 150 km-es kapcsolatba kezdeni, ez még úgyis csak "plátói" pont e kérdések miatt. Keress közelebbi fiút, járjatok, ismerkedjetek, csókolózzatok és fejlődj lassan és biztosan:-)

Szép az élet, sose tégy olyat amit később megbánsz. Mindenben mindig légy biztos.

Érezni fogod, hidd el, ha itt az ideje és a megfeleleő parner.-)

És igen, én is örülök, hogy vannak olyan lányok mint te!!!!

2007. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy csak arra hajt. Keress magadnak egy olyan fiút aki korban jobban hozzád illik és mellesleg közelebb is lakik hozzád.
2007. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
21 éves kismama vagyok,nem az a maradi fajta,de álljon meg a nászment!!!Majdnem 17éves voltam,amikor először lefeküdtem valakivel,és 15évesen nekem is volt olyan barátom,aki minden áron le akart fektetni,de én inkább a pasinak adtam ki az útját.Ha szeret megvár!És különben is,nehmár 14évesen a szexről szóljon egy kapcsolat!!!Nem bántam meg,h nem kapkodtam el...és a pali így sem volt arra érdemes.
2007. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!