Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottunk a barátnőmmel, ha eszembe jut, sírok. Mit csináljak, hogy könnyebb legyen? Ciki, ha sírok?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, a barátnőm szintén 18 éves. Lassan 4 éve voltunk együtt.... Így 4 év után már nagyon nehéz elszakadni egymástól.... Mit csináljak, hogy könnyebb legyen felejteni? A barátnőm is kikészült:( Szerintetek gáz, ha fiú létemre sírok? Mert ha eszembe jut a barátnőm, mindíg elsírom magam. Még csak ma történt, még nagyon frissek a sebeink. Azt mondta, hogy ma este felhív. Ez jót jelenthet? Bocs, ha zavaros, de jelenleg bennem is kavarognak az érzések. Üdv: Gyuszi
2010. jan. 28. 14:49
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Szia!

Én is csak azt tudom javasolni, hogy költözzetek el és próbáljatok meg űj életet kezdeni!17 éves vagyok majdnem hasonló cipőben járok, mert a barátnőm anyja "közénk állt", a lányát szinte alig engedi el!Nektek csak annyit tudok mondani, hogy emiatt ne tegyétek tönkre egymás életét, KITARTÁS és SOK BOLODOGSÁGOT!


Egyébként példát vehetne egy két ember ezen a lapon, hogy vak létére helyesen is tud írni!

2010. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló: Sajnálom, hogy Ti is ebben a helyzetben vagytok:( "Látom" a Te barátnődet is szinte fogságban tartja az édesanyja. Nem szeretnénk tönkretenni egymás életét, ma este felhív és akkor megmondom neki, hogy legyünk erősek és kezdjük újra, akkor is, ha piszkál minket az anyja. Nem sokáig fog, mert elköltözünk, legalábbis azt mondta a barátnőm, hogy eljön velem. Köszönjük szépen, Nektek is sok boldogságot és Ti is tartsatok ki! Ja, köszönjük a dícséretet, ami a helyesírást illeti. Nos, igen, attól, hogy valaki nem lát, még tudni kell helyesen írni, ha lát az ember, akkor meg pláne. Kösz, szia.
2010. jan. 28. 16:09
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem titokban próbáljatok járni, a suliban úgyis tudtok talizni és titokban találjatok ki valamit.Ha már eltudtok költözni,akkor a barátnőd, ha nincs otthon az anyja akor lépjen,lersze ha tud hagyjon valami üzit, hogy bocs anyu,de nem szakíthasz el egymástól minket.Jogom van nekem is szeretre.Ha nem érted meg akkor sajnálom, de el kellett mennem,mert már nem bírom.A lányod vagyok és fáj, hogy nem támogatsz stb.
2010. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
11. válaszolónak: Igen, járni fogunk, de nem titokban. Hadd lássa csak az anyja, hogy nem tud elválasztani minket. Az előbb hívott a barátnőm, ahogy megbeszéltük és tisztáztuk a dolgot. Bocsánatot kértem tőle, hogy szakítottunk és fájdlamt okoztam neki, de elmagyaráztam neki, hogy csak azért tettem, hogy megvédjem az anyjától, hiszen azért bántotta, mert együtt járunk. Tisztáztunk mindent, nem haragszik és el fog költözni velem, azt mondta. Kösz a tanácsot, mi is pont ezt a megoldást gondoltuk:) Mindenkinek köszönöm a tanácsokat! Tudtam én, hogy nem választhat el minket az anyja! Legalább nyugodtan alszunk és holnap találkozunk az iskolában:) Kösz mindent! Üdv: Gyuszi
2010. jan. 28. 18:31
 25/30 anonim ***** válasza:
Ez olyan romantikus :)
2010. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Erről a sztoriról,akár filmet lehetne készíteni:)

Amúgy sok boldogságot és sok gyereket!

2010. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

12. válaszolónak: :)) Sokan mondják, hogy olyan romantikus pér vagyunk. A barátnőm Rák, én Mérleg jegyű vagyok. Állítólag mindkettő jegy szülöttei romantikus alkatok.


13. válaszolónak:

Beletrafáltál: filmet forgatunk, a szerelmünkről és a világban való tájékozódásról, hogy vakon hogyan boldogulunk. Még nincs kész a film, kb. a felénél járunk.

2010. jan. 28. 19:08
 28/30 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem megköszönni, hogy sok boldogságot és sok gyereket kívántál:) Köszönjük:)Bár mondjuk azért olyan sok gyereket nem szeretnénk, mert vakon nehéz lenne mindegyikre figyelni, vigyázni, hogy nehogy baja legyen valamelyiknek. 2-t szeretnénk:)
2010. jan. 28. 20:41
 29/30 anonim válasza:
Nem értem meg az ilyen anyákat.Miért jó az neki ha elüldözi, meggyűlölteti magát a lányával?Ezzel mást nem ér el.Egy anyának a gyereke mellett kéne állni és támogatnia.Harcoljatok a szerelmetekért,egyszer kénytelen lesz elfogadni az a szülő,hogy nincs értelme tiltani./A tiltott gyümölcs a legédesebb/Én is a költözést ajánlom.Sok sikert a filmhez és a továbbiakhoz.
2010. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szia 14. válaszoló. Mi is épp' ezt beszéltük a barátnőmmel... hogy ezzel a viselkedéssel csak elüldözi Őt és meggyűlölteti magát vele. Harcolunk ezért a szerelemért, ezért is vettünk erőt a folytatáshoz.... Akérmennyire fog bekeményíteni, nem hagyjuk ezt a kapcsolatot, mert nagyon szeretjük egymást! Úgy érzem, ez a szerelem erősebb, mint az édesanyja.... Már megbeszéltük a költözést:) Köszönjük szépen, reméljük sikerrel járunk!
2010. jan. 29. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!