Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátom, de időről-időre erős vonzalmat érzek egy másik fiú iránt ami aztán pár hét alatt lelankad. Miért van ez? Mit tegyek? Veletek is van így néha?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon jól megvagyunk. Már 4 éves a kapcsolat. Az a fiú mellesleg hasonlít a barátomra egy kicsit és jóban is vannak.:) 20/L
2010. jan. 28. 14:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
20:54-nek igaza van!
2010. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem szoktam playboy-t nézni.Nem érdekelnek a sztárpic.ák.

És ha van 1 lány akibe szerelmes vagyok akkor nekem non-stop csak rajta jár az eszem.Reggel úgy kelek h ő az első gondolatom.Este ő az utolsó akire gonddolok.Nap közbe semmilyen másik nő nem foglalkoztat csak azt várom h vele lehessek.

Én azt hittemez így megy a nőknél is.De mint az itteni kommentekből kiedrült ez nem így van.

Ez úgy van h van az a fiú akivel vagytok.Meg van az akivel szeretnétek lenni.De ha nem lehettek azzzal akit szerettek azt szeretitek akivel vagytok.

2010. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kedves 11.45-ös? mi volt a leghosszabb kapcsolatod?mert egy idő után nem hiszem,hogy feltétlenül így működik a kapcslat,h minden gondolatod ő...Vagy ha ez elmúlik,akkor dobod?

Akkor te talán ne haragudj meg, de rosszabb vagy,mint a nők,akiket itt fikázatatok,h mekkora ribik...Ugyanis az a része a kémia,ami a kapcsolat 1,5-3 évig terjedő időszakára jellemző.

Utána jön a hűség, a tisztelet és a feltétel nélküli elfogadás, szeretet.

Ezen mit sem változtat, hogy esetleg van egy srác,aki mély nyomot hagyott bennem. meg szerintem aki iránt egyszer éreztél vonzalmat már, azt nem tudod semmisnek tekinteni. fizikai vonzalom megmarad. Csak nincs mögötte az az érzelem, amit a kedvesed iránt érzel....

2010. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ezt kár szépíteni.Kár magyarázni.4év volt a leghosszabb kapcsolatom.Amely nekem végig szerelem volt.tudom sokan azt mondják h átalakul szeretetté.De én és a párom között szerelem volt.Én voltam az aki....mind1 szóval.....ez a magánéletemben egy nagy töés volt.És erre ráment a kapcsolatom amit megértek.És azt is h többet nem akar tőlem semmit még akkor se ha valhol még mindíg szeret.Én se akarnék saját magamtól ha értelmes gondolkodású nő lennék.Szóval én a 4év alatt őt meg nem csaltam soha sem gondoltam arra h milyen lehetne mással.Volt olyan h megfordultam az utcán lány után vagy megnéztem egy szép nőt újságba/neten.De az csak addig tartott pár pillanat és utána nekem az többet nem jutott az eszembe.De azért ez nem ugyanaz.ti itt arról írkáltok h nektek ez ilyen édes gyötrődés h többsör eőjön.A kérdezőnek pl ugyan az a srác jön elő többször.Szóval érted miről beszélek?Azt írja h időről időre vonzalmat érez a srác iránt.Szóval azért ez nem ugynaz mint amikor megfordulsz az utcán.

Mert nekem is volt olyan h mondta a párom h ez a focista jóképű vagy ilyenek.Megén is mondtam neki h Bódi Szilvi...

De nekem nem jött elő több alkalommal az h én vonzalmat érezzek valaki iránt is.Én csak a párom iránt éreztem vonzalmat.De mondjuk igen én szerelmes voltam.És nem azért voltam vele h ne legyek egyedül.Vagy azért mert már megszoktam h vele vagyok.

2010. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!