Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve. Komoly válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy olyan lányba,akinek már egy jo ideje van barátja.Probáltam el felejteni,keresni mást nem tud a szivem lemondani rola.Mit tegyek ???Ugyérzem a szivem csakis ö érte dobod:)
2010. jan. 28. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h mit érzel, vigyél virágot, stb. De ha nem érez irántad semmit akkor nemtudsz mit tenni...
2010. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát - Ez nem csak rajtad múlik. HA szereti a párját kevés esély látok arra hogy elhagyja miattad, egy (ismeretlenért)
2010. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan jó. Legalább egy pasi aki őszintén szerelmes...

Mondd el a lánynak h mit érzel, és ha kikosaraz, akkor sajnos bele kell törődnöd :(

2010. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szoktam neki üziket irni neten,és mindig válaszolrá:)

Tudom,hogy van barátja meg minden,de a szivem szereti öt.:)

2010. jan. 28. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:

de cuki :D


És úgy érzed h ő is érez irántad vmit?

2010. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre még mindig keresem a választ:(
2010. jan. 28. 15:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jo lenne ha valamelyikötök megadná az msn cimét,hogy legalább valaki tudjon velem beszélgeti.Magányos vagyok.
2010. jan. 28. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:

nézz szét magad körül.. biztosan akad olyan lány aki ugyanígy van ezzel, csak beléd szerelmes.... járj azzal jobban megfog becsülni az, mint egy olyan csaj aki után bár téged esz a fene de különösebben nem érdekled..

sztem felejtsd el. mert úgysem fog működni sosem..

tapasztalatból mondom..

becsüld meg inkább azt aki téged nagyon szeret.. biztos van olyan..

am hány éves vagy?

2010. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
18
2010. jan. 28. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vok ha kell megadom az msn-em.. csak annyit írj meg hogy hány éves vagy és melyik megyéből vagy:)
2010. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!