Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés, amikor egyértelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor egyértelműen tudod valakiről, hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
Sosem tapasztaltam még meg, hogy milyen, amikor szeretik az embert, mert... így alakult. Sosem éreztem, milyen az, amikor egy női tekintetben több van a megvetésnél, lenézésnél, szánalomnál, undornál. Milyen érzés az a tudás, hogy valaki számára te vagy a minden?
2014. nov. 14. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neked a csaj, akkor semmilyen.
2014. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem kéne ide ilyen nyálas szövegeket írni. Inkább tartogasd máshova. De tényleg.
2014. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan, ezt érezni kell.
2014. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ezt érezni, vagy megtapasztalni, ha egyszer minden tényező közül a relatíve "legjobbakat" beszámítva sincs tehetségem felkelteni egy nő figyelmét sem?
2014. nov. 14. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Felemelő érzés. Önbizalmat ad, mert tudod hogy számára te vagy a legjobb. Segít elfogadni magadat. Persze ha nem viszonzod, akkor ezek kisebb mértékben jelentkeznek. :)
2014. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A férjem is ebben a cipőben járt és sokszor volt miatta depis. A sok vak nő nem vette észre, hogy milyen értékes férfi valójában.

Találkoztunk 19 évesen és azonnal tudtam, hogy nekem ő kell és egy életre! Ugyanezt érezte ő is amikor meglátott és azóta is szeretjük egymást. Elképzelni sem tudom hogy nélküle éljek, az életemet is odaadnám érte.

Nekünk szerencsénk volt, hamar egymásra találtunk. Ne add fel kedves Kérdező, keress tovább mert valahol neked is van egy igazi társad, csak még nem futottál vele össze eddig.

2014. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ, pedig 16 éve nős vagyok.
2014. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, fantasztikus érzés. Kiegyensúlyozottá, magabiztossá és erőssé tesz.


37/N

2014. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Robcsi84 ***** válasza:
Számomra ez a normális, mivel 12 éve párkapcsolatban élek. Én meg pont azon szoktam töprengeni, milyen lenne ha nem lenne senkim... Vááá belegondolni is fos :$
2014. nov. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!