Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit ez a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit ez a pasi vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel nagyon jól elvagyok, mindig jön segít, kedves velem, én is jól elvagyok vele. Tényleg olyan, mint egy igaz barát. Mikor megkérdeztem hogy akarsz-e tőlem valamit csak annyit mondott, hogy nem ő csak barátként nézz rám. Ugyanakkor tele van felém szexuális poénokkal is. Én komoly kapcsolatban élek és ő nem egyszer próbált lebeszélni a pasimról. Nekem is kicsit bejön ez a kolléga, de nem tudom hogy ő mit akar és azért a pasimat szeretem.
2014. nov. 15. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipikus barátság extrákkal.
2014. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem akar semmit, csak flörtölget. Ha te akarnál valamit, akkor nem feltétlen utasítana vissza, de nyomulni nem fog.
2014. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg komoly kapcsolat lehet, ha ilyeneken agyalsz, irigylem a pasid.
2014. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán csak le szeretne veled feküdni, de egyéb erőfeszítéseket nem akar tenni. Neki van valakije?
2014. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem akar semmit, nekem is van/volt vagy negy ilyen kollegam. Ha egy pasi akar valamit, keres - aranyszabaly.

Nem celozgat.

2014. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Neki van valakije?"


Nem, és valószínűleg még szűz, szerintem. (24 éves)

2014. nov. 15. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 24 éves és szűz, akkor valószínűleg az "igazi"ra vár, elképzelhető, hogy ez az "igazi" te vagy neki. Ha tényleg érzel valamit iránta nyiss feléje nyugodtan, aztán ráérsz utána eldönteni, hogy melyik fiút akarod. Az élet elég rövid ahhoz, hogy vaskalaposan leláncold magad egyetlen fiúhoz.
2014. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Igen barátnőim is így gondolkodtak, ezért a biztosat kidobták másért, aztán most 30 felett boldogtalanok és félnek hogy örökké szinglik fognak maradni, na én nem ilyen vagyok, nekem fontos a biztonság.
2014. nov. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!