Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnök-alkalmazott?

Figyelt kérdés

Van egy főnököm, akivel elég kétértelmű helyzetekbe tudunk sodródni. Múltkor egy céges rendezvényről együtt indultunk el és végül haza kísért, beszélgettünk még a ház előtt is egy 15 percet. Természetesen az üzletről is. Másnap többször is hívott telefonon, hogy beszéljünk bármikor nyugodtan, ha kedvem tartja.

Természetesen nem akarom félreérteni a helyzetet és nem szeretnék többet látni a dolgokba.

Egyrészről tudom, hogy nagyon is foglalkoztatja az üzlet, viszont tudom, hogy nem tisztje, hogy az én ügyes-bajos gondjaimat hallgassa, de úgy tűnik, kíváncsi rám.

Mindig nagyon udvarias, kinyitja előttem az ajtót, el tudunk hülyéskedni és néha úgy érzem, egy hullámhosszon vagyunk.

Mi a véleményetek erről? Férfiként, főnökként viszonyulnátok így egy alkalmazotthoz?

Persze, egyébként tudom, hogy ez lenne a normális, de eddig még egyik főnökömnél sem tapasztaltam ilyet. Vagy csak most kifogtam egy jó főnököt?


34 N


2014. nov. 15. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán kedves vagy rád akar nyomulni...
2014. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence_ ***** válasza:
Neked tetszene habudvarolna?
2014. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszene. Viszont a munkát lehet, hogy gátolná.
2014. nov. 15. 16:55
 4/6 Bence_ ***** válasza:

Ha vele nem működik és utána rossz együtt dolgozni akkor tudsz lépni?

Ha igen akkor hagyd történni a dolgokat :)

2014. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap egész délután leveleztünk. A munkáról szó sem esett. Ő kezdeményezte a beszélgetést.

Nem tudom, hogy más alkalmazottal is csinál-e ilyet, híre mondjuk ilyennek nincs. Viszont tényleg nem szeretnék többet látni a dolgokba.

2014. nov. 16. 09:22
 6/6 Bence_ ***** válasza:

Milyen témákról beszéltetek?

Ki mit szeret csinálni szabad idejében?

Simán lehet, hogy te valóban különleges vagy a számára.

2014. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!