Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság tényleg olyan könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg olyan könnyen továbbállunk, ha úgy érezzük van jobb a párunknál?

Figyelt kérdés

Manapság, főleg a nők szerintem az egyik kapcsolatból ugranak a másikba. Mert ha megismernek egy pasit és valami megvan benne, mint ami a párjukban nincs akkor gyorsan továbbállnál. Mert olyan szövegek vannak, hogy egyszer élünk, minek lekötni magunkat stb. Saját egyén boldogsága a legfontosabb önző módon.

Nem az olyan szakításokra gondolok, ahol boldogtalan a kapcsolatba és azért áll tovább, mert azt megértem. Olyan elhagyásokra gondolok, ahol jó a kapcsolat, nincs semmi baj, de mégis elhagyja, mert a másikban van valami ami neki jobb és neki a tökéletesség kell. Szerintem ilyen gondolkodással boldogtalan lesz a végén. Aki túlságon keresi a boldogságot, az boldogtalan marad.


2014. nov. 15. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen az egyik barátnőm is igy hagyja el a pasiját és arra a srácra nyomul akit nagyon megszerettem mit mondjak hülye vagyok h nem nyomultam rá én amikor még ott legyeskedett körülöttem a srác csak nem tudtam elhinni h lehet ilyen mázlim erre elvesztettem...
2014. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd,aki nem tud szerelmes lenni,az ezt csinálja,és sok ilyen van.Sajnos én pont,hogy elég ragaszkodó típus vagyok,ezért is fázok rá sok esetben.
2014. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azért elég kevés ilyen embert ismerek. A legtöbben még mindig azért jönnek össze valakivel, mert senkit sem tartanak nála jobbnak.
2014. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem, mi ezzel a gond. Inkább kellene a régi modell, ahol fél éven belül eljegyzés, egy éven belül esküvő volt a normális, utána meg ne is álmodjanak másról?

Az ember keresi a jobbat, a tökéleteset, azt, akit neki teremtett az ég. Mi ezzel a gond? Inkább legyen valaki igényes, mint igénytelen (szó szerint) és megalkuvó.

2014. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Az ember keresi a jobbat, a tökéleteset, azt, akit neki teremtett az ég. Mi ezzel a gond?"


Na ilyenkor lesz az, ami apám nővérénél, 60 éves, de nem találta meg a párját és már kicsit dilis is. Az ilyen emberek fogják mindig keresni a boldogságot, aztán rájönnek haláluk pillanatába hogy az életük boldogtalan volt :)

2014. nov. 15. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Erre próbálom rávilágítani az embereket itt hetek óta. :) És valóban a nők esetében fordul elő többször, hogyha a férfi csupán egyetlen tényezőben nem olyan, mint amit a nő elvár, akkor egyszerűen továbblép. Valójában az a bosszantó, hogy jelentéktelen tényezők miatt állnak odébb, és meg sem próbálnak javítani vagy javíttatni rajta. Fogják magukat, és ugranak a következő férfi ölébe, mert annak nincs ilyen "baja", ami miatt lelépnek az előzőtől. Aztán hogy azzal a férfival meddig bírják, csupán attól függ, hogy mennyire lehet a barátnők, ismerősök előtt villogni vele. Ha dekoratív, igényes, macsó férfiról beszélünk, akkor még a legmocskosabb dolgait is elnézik neki, viszont ha nem olyan tökéletes, akkor máris fixálják magukban a férfi összes létező aprócska hibáját (ami igazából nem is hiba, hanem a nő számára nem megfelelő), majd minél hamarább onnan is lépnek. Ez van! A nők választanak, a nők döntenek! Mi, férfiak meg csak tűrünk.
2014. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ezért is ábrándultam ki a nőkből.
2014. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha eljut odáig egy kapcsolat, hogy úgy érzem van jobb, annak oka van. Mégpedig az, hogy boldogtalan vagyok az adott partnerrel, tehát vele nem jó. És biztosan van, akivel jobb lenne, aki jobb. Ennyi.
2014. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normál esetben az ember olyan társat választ (hosszú távra) akivel összeillenek, és nincs felesleges feszkó apróságok miatt, ami a túl sok különböző igényből eredhet. Ha ez a minimum nincs meg, akkor minek maradjanak együtt? Minek maradnál olyannal akivel csak a folytonos kompromisszum, lemondás van, ha olyannal is lehetsz akivel igazán önmagad lehetsz?
2014. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az ilyen emberek fogják mindig keresni a boldogságot, aztán rájönnek haláluk pillanatába hogy az életük boldogtalan volt :)"


Vagy épp megtalálják azt aki tökéletes számukra, így nem kell megalkudni egész életükben, és elviselni egy olyan embert, akiről érzik, hogy lehetne jobb...

2014. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!