Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek honnan párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan párkapcsolat egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mármint melyik momentumtól, vagy ez csak egy közös megegyezéses dolog?
2014. nov. 15. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél annak tekinti, akkor az. Ha az egyik fél szerint járnak, de a másik fél szerint csak összejárnak elütni az időt, akkor az nem az.
2014. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változó, szerintem minden embernél és kapcsolatnál más. Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol még egy hónap randizás, rengeteg csók után sem voltam benne biztos, hogy ez kapcsolat. Jelenlegi párommal viszont egy hónap netes beszélgetés után amikor végre találkoztunk egyből egymásnak estünk és szexeltünk. Mi attól a pillanattól tekintünk erre párkapcsolatként, ahogy végre megláttuk egymást élőben is. Azóta nem kérdés, hogy mi egy pár vagyunk.
2014. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor mindkét fél annak tartja...szóval az elsővel értek egyet.
2014. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!