Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
A baratommal 9 honapja lakunk egyutt - kevesebb nagyobb buktatokkal, veszekedesekkel ugy döntöttünk együtt maradunk. Ö külföldröl jött, uh angolul beszelünk. Mar masodszorra latogat meg minket a csaladja (most az unokaöccse es annak az anyukaja jött). Nagyon aranyosak, de egyaltalan nem foglalkoznak velem (egyfolyt. A sajat nyelvukon beszelnek) ami nekem nagyon unalmas es rosszul is esik, miutan nem en hivtam öket, a lakas kicsi, es külön kijelölik nekem a sajat lakasomban mikor tudok zuhanyozni. Most egy hetig lesznek itt meg. A baratom nagyon kiakadt, hogy rosszul erzem magam, szerinte negativ az energiam, es nem probalkozom eleget. (mar korabban is volt külföldi baratom, ott nem voltak ilyen problemaink. ) Ezen felül kijelentette, hogy akkor karacsonyra se visz haza. De persze szeret. Mondja ö. Nagyon elgondolkoztatott, mint irtam amugysem sajnos a legzökkenömentesebb kapcsolatom, es hogyha mar a jövöt se tervezzük együtt es ennyire nehez, biztos hogy eröltetnem kene meg? ö nem tanul magyarul, nem tudom nekem miert kene akkor bolgarul beszelni.

2014. nov. 15. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kompromisszumokat kellene kötnötök egymással, az biztos hogy így ahogy leírtad nem lesz jó.
2014. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence_ ***** válasza:

Ha negatív az energiád akkor minek van veled?

Saját lakásodba nem te hívtad? Megbeszélte veled?

2014. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy lakasban lakunk, közösen fizetjuk - nem szolt, csak elötte levö este emailben hogy jönnek.


Sajnos több mint tiz oraban dolgozom egy irodaban, uh este tleg nem arra vagyom h ide hazaerjek.

2014. nov. 15. 15:17
 4/5 Bence_ ***** válasza:
Nekem inkább lakótársnak tüntök.
2014. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) mert osszuk a költsegeket? szerintem huszonevesen ez normalis - ha arra gondolsz, h azert mert nem szolt idöben, es a velemenyem se erdekli, akkor igen, igazad van.
2014. nov. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!