Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés
Párommal megbeszéltük, hogy elmegyünk moziba. Egyszer csak közölte, hogy az ő jegyét is fizessem ki én, mert az ő kocsijával jöttünk, amit ő tankolt meg. Vagy ez így normális, csak én voltam eddig elkényeztetve? :D
2014. nov. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel nem ő ajánlotta fel gondolom a mozit hanem közös ötlet volt, így nem tahóság.
2014. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végül is fair mert benzinnek literje 400 ha elhasználtatok 3 litert az kapásból 1200 és a mozijegy is annyi.


De persze, persze neki kellett volna ezt is, azt is, popkornt is, meg még utána egy kis butikolást is.

2014. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
pff mindegyik pasi csóró ne csodálkozz
2014. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár én alapból nem mentem volna moziba amilyen pocsék filmek vannak. Inkább házimozi otthon. Olcsóbb, jobb, kényelmesebb (akkor mész ki budira amikor tetszik, nincs papírzacskóval zörgő idióta a másik ülésen, nincsenek vihogók, részeges karate mester aki rádönti a piáját, köhécselő jegyárusnéni, telefoncsörgés, szexelők 3 székkel arrébb, idegesítő kisgyerek aki a felénél úgyis bőg, troll aki végigspoilerezi az egészet direkt hangosan stb.
2014. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogy neki kellett volna mindent, felesben fizettük volna a jegyet. :D
2014. nov. 15. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Akkor kételyeim vannak...


Bár őszintén nem Ti vagytok a hibásak hanem maga ez a pofátlan drágaság ami a mindennapjainkat jellemzi. 1200 egy mozijegy? 400 egy liter benzin? 320 egy BKV jegy? 10.000 egy bérlet? 180 egy brunyálás a nyilvános budiban? És a többi... Nem szabadna ennek így lennie.

2014. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de bunkó volt. Én lány vagyok és a volt páromnak nem volt kocsija, nekem nagyon rég óta. Sokszor hazavittem, kocsival mentünk mindenhova, benzin pénzt sose kértem. WTF? Eszembe sem jutott volna pénzt kérni tőle.
2014. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!