Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm túl sokat bulizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl sokat bulizik, szerintem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeret, meg minden. Fősuliba jár és minden héten bulizni megy a barátnőivel. Nem csal meg, ez tuti, mert többször ellenőriztem. De sehogy sem tudom azt megértetni vele, hogy nekem ez a sok bulizás az ő részéről nem jó. Velem van a hiba, vagy mit tegyek???

2012. febr. 29. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
heti 1 buli nem sok..
2012. febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
És te mit csinálsz amíg ő bulizik? miért nem mész? nekem se esne jól ha nélkülem menne, de többet nem tudok most írni amíg nem fejted ki :)
2012. febr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
főiskolások egyetemisták heti 1 buli nem sok. Minden héten buliznak.
2012. febr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ő fősulira jár, én dolgozom. Már 2 éve együtt vagyunk és baromi sokat veszekszünk emiatt.
2012. febr. 29. 14:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

arany középút?

kérd meg hogy "csak" kéthetente bulizzon

ő is túléli, te pedig lenyugodhatsz


:-)

2012. febr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
és veled nem is jár bulizni? mondjuk én nem bírnám ki hogy így rendszeresen nélkülem menjen el
2012. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Hát ilyen a főiskolások élete. Buli-buli hátán. Ezért nem kezdek tartós kapcsolatba ilyen miss-partip1csákkal. Max. csak jól megkongatom őket. Minden hétvégén másikat. Másra nemigen jók.
2012. febr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
sajna aranyközép útról nem lehet vele beszélni, mert abba nem ment bele, mikor felvetettem neki. Velem csak akkor bulizik, ha én ráerőltetem magam, ha én szervezem a bulit, de inkább akkor mikor sikerül felmenni hozzá a fősulira. De akkor meg szemmel láthatóan nagyon rosszul éli meg a dolgot.
2012. febr. 29. 14:14
 9/20 A kérdező kommentje:
valahogy már én is a türés határomon vagyok...
2012. febr. 29. 14:15
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Hetente 1 buli nem sok.Annyi jár.Az a normális hogy egy péntek este vagy egy szombat este elmegy a barátnőivel valahova.Mi lenne ha ő is amiatt veszekedne veled hogy sörözöl a haverokkal egy este?
2012. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!