Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira durva, alpári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira durva, alpári egy ilyen megjegyzés?

Figyelt kérdés
A minap egy beszélgetés során mondtam a páromnak, hogy a lányokkal jóban kell lenni, mert náluk van az összes p.nci. Mondta, szép, milyen remek párja van és gyakorlatilag lesajnált. Én mondtam neki, hogy amikor este rendszeresen betolja a söreit 3-4 doboz, akkor nekem is vannak hasonló gondolataim. Most komolyan, annyira nagy jellemhiba, ha vannak néha ilyen beszólásaim?
2014. nov. 16. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem vészes

hisz tényleg nálunk van az összes! :D 20/L

2014. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem azzal va a baj hogy beszóltál hanem azzal hogy saját magadat ku.rváztad le a párod előtt és ez még most sem esett le neked.
2014. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kérdező a ffi.
2014. nov. 16. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm ilyenen csak röhögne.

Neked komolyan lenyom 3-4 sört esténként a barátnőd?:D

2014. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy mennyit tol le, az bánt, hogy én elfogadom őt, én meg úgy vagyok sz.r ahogy vagyok :D
2014. nov. 16. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Az nem az ő hibája hogy te kaki vagy úgy ahogy vagy és fogalmazni se tudsz.
2014. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
miért tol be esténként 3-4 sört a barátnőd? nőies, mondhatom. a megjegyzésed viszont semmi, én max csak röhögtem volna egyet.
2014. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő ilyen, neki a működéséhez kellenek a szerek. Mivel tenni elenne nem tudok /nem akar megváltozni/, így csak a vagy elfogadom, vagy hagyom a fenébe marad. Szerintem is humoros megjegyzés volt, nem értem, hogy min húzta fel magát.
2014. nov. 16. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem ez a kérdés, de messze nem egészséges, ha valaki minden este betol 3-4 sört, legyen az akár férfi vagy nő. 3-4 sör azért nem 1-2, ha nem is lesz matt részeg, annak azért már érezni a hatását. olyan nincs, hogy 'kellenek a működéséhez ezek a szerek' !! vagy ha tényleg kellenek, arra van egy jó szó: alkoholista.


az én pasim is imád(na) meginni 3-4 sört esténként, de én szólok neki, mert engem igenis zavar, hogy kb víz helyett issza a sört. zavar, hogy érzem rajta a sörszagot meg hogy ennyitől azért már kicsit megváltozik az ember viselkedése. nem azt mondom, hogy egyáltalán nem ihat, sokszor kettesben sörözhetünk meg ilyesmi DE azt nem tűrném, hogy minden este megigyon 3-4 dobozzal csak úgy. szerintem te se tűrd el ezt a barátnődtől, pláne hogy nincs humorérzéke se.

2014. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se durvának, se alpárinak nem érzem önmagában ezt a megjegyzést, de nyilván az sem mindegy, hogy miért, milyen helyzetben hangzott el.


Én is hallottam már a Páromtól, de olyan szövegkörnyezetben, hogy jót nevettem rajta. De ha ugyenezt a poént mondjuk akkor sütné el, amikor - egy fiktív példa kedvéért - feltűnően flörtöl más nőkkel, akkor nem biztos, hogy ugyanilyen humorosnak érezném.


De őszintén szólva engem napi 3-4 doboz sör legurítása jobban zavarna, mint egy ilyen megjegyzés.

2014. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!