Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó voltam vagy jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam vagy jól tettem?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel október óta beszélgetek. Kölcsönös a szimpátia mindkettőnk részéről. 1 hónap alatt 2-szer talákoztunk mert csak hétvégente van itthon akkor is szombaton érne rá. A harmadik találkozást vagy 3 alkalommal megbeszéltük,hogy hol legyen és mikor de mindig közbejött neki valami[intézett valamit,autót szerelt(a kocsik a hobbijai)] ilyen volt a tegnapi nap is. Tehát megbeszéltük hogy hol és mikor talákozunk de utána nem sokkal mondta hogy már most úgy néz ki hogy megy Pécsre az apuját elkíséri így nem tud jönni . Nem érintett valami kellemesen így elmondtam neki hogy mindig van nálam valami fontosabb vagy halaszthatatlan dolga . Persze burkoltabban. Mondta hogy menjek el velük de én meg nem is ismerem az apuját. Ezért azt mondta hogy majd ha hazaér küld sms-t és találkozhatunk. Este 9 fele küldött egy üzenetet,hogy "Szia bocsi de 1 órája értem haza:) :)" Én erre nem válaszoltam semmit mert nagyon rosszul esett ez mert vagy 3 hete nem láttam és minden hétfőn azt várom hogy péntek legyen és talákozzunk.:( Bunkó voltam? Vagy igazam van? Ja és ezek utá mindketten fent voltunk messengeren de nem írt rám meg én se rá, éjjel 1kor kaptam tőle egy üzenetet,hogy "hihetetlen:) :)" nem tudom mire érthettem mert még nem volt fent.:( Szerintetek?
2014. nov. 16. 12:06
 1/2 A kérdező kommentje:

* után

*érthette:)

2014. nov. 16. 12:08
 2/2 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!