Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátnőmet pár hónapja kínozza az élet olyan dolgokkal mint például munkahelyi probléma, iskolai probléma, vagy hogy nem tud olyan iskolára jelentkezni ahova szeretne menni.

A kapcsolatunk emiatt kezdett bonyolódni. Annyira maga alá került, hogy azt kérte legyen vége mindennek közöttünk. Kértem, hogy ne legyen így, butaság lenne. Egy hét után megegyeztünk szünetben.

Nagyon jól elvagyunk egymással, de azt mondja nem tud felém már úgy közeledni (testileg, mint csók es szex). A szünet miatt lehetett az, hogy elvoltunk egymás társaságában, mert így nem gondolt arra, hogy nem bírja oda adni magát. Annyira élveztem vele lenni és ő is velem, hogy láttam rajta, hogy lehet belőle valami újra.

De aztán...

Ismételten jött egy negatív dolog az életben. Ami megint földbe döngölte. Annyira, hogy azt írta nem akar és nem is érti miért találkozunk. Innentől ne keressük egymást, csak ha van valami.

egyik napról a másikra..

Én még mindig szeretem, de ő nem tudja eldonteni mit érez. Szerintem ez az elkeseredett állapota miatt lehet. Úgy érzem ha pozitív fordulatot venne az élete, akkor a mi kapcsolatunk is jobbra fordulna.


Mi a véleményetek, mit tegyek?



2014. nov. 16. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is nőböl vagyok,de én inkább arra vágynék hogy a barátom megvigasztaljon :( Nekem a barátom hasonlo tipus mint a te barátnőd :( igen,szerintem ha jo fordulatot venne az élete;akkor megkönnyebbülne :) éreznie kellene hogy te vagy az élete pàrja,hogy támogatod :) én tuti màr az elejében elfogadtam volna a nyugtatásod,vagyis én olyan vagyok :) ha tudsz olyan dologrol amit nagyon szeretett volna,akkor probáld megszerezni;probàld vele éreztetni,hogy rád támaszkodhat :) rem tudtam segiteni :)
2014. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Reményt ad, hogy te, mint nő ilyen választ adtál. Köszönöm! :)
2014. nov. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!