Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyémántlány kérdése:

Mit kéne tennem? Hogyan tovább ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fél év „se veled, se nélküled” (nem tudom máshogy megfogalmazni, pedig lehet, nem ez a megfelelő kifejezés) után megkérdezte, hogy nem akarok-e a tényleges barátnője lenni. Nem tudtam, mit kéne válaszolnom.

Hónapok óta van közöttünk valami. Addig barátok voltunk, de aztán elkezdett az egész már sokkal többről szólni. Mégis, csak szerencsétlenkedés követett szerencsétlenkedést, és szerettem, de nem akartam hivatalos kapcsolatot. Úgy tűnt, ő sem. Abban a hitben voltam, hogy mindkettőnknek megfelel ez a „barátságnál kicsit több, de nem kapcsolatképes szerelem” dolog. Most viszont úgy néz ki, mégsem. Ugyanis pár héttel a suli vége előtt megkérdezte, hogy nem akarnék- e egy szinttel feljebb lépni. Nem tudtam konkrét választ adni, azt kértem, adjon időt szeptemberig. De az óra ketyeg, és egyszer majd válaszolnom kell. Kérdés, hogy mit.

Minden egyes nap beszélünk, tudja a legnagyobb titkaimat, már vagy két éve megy ez így, és úgy érzem, nem lenne tisztességes ezek után nemet mondanom neki. Mindig mellettem állt, de nem tudom, hogy „élesben” működnének-e a dolgok. Ő azt mondja, örökké engem fog szeretni, és én vagyok az „igazi” de én nem érzem ezt… Kedves, rendes fiú, közel áll hozzám, de nem tudom, boldog lennék-e egy komolyabb kapcsolatban vele.

Van az énjének egy része, amit nem tudok elviselni! De az van, hogy valahol szeretem. Hogy nem tudok nélküle élni! Ott volt a legnehezebb időszakaimban is, támogatott, mindig, minden helyzetben elértem, és ő is engem. Nagyon erős kötelék van közöttünk. Szerettem ezt a kapcsolatunkat, ami a maga tisztességtelen formájában volt tisztességes; tudtuk egymásról, hogy egyetlenek vagyunk a másiknak, de mégis volt egy kis szabadságérzetünk. Nem tudom, jól érezném magam egy szinttel feljebb, de egy szinttel lejjebb lépni képtelen vagyok! Mit kéne tennem? Segítsetek kérlek!



2014. jún. 30. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Szívesen megismerkednék veled. Az egy halott ügy. 30F
2014. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jóval fiatalabb vagyok nálad, úgyhogy nem hiszem. Sajnálom.
2014. jún. 30. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fèl jobban belemerülni egy kapcsolatba..Amennyiben tènyleg szeret tèged, a szabadsàgod megmarad ès mèg boldogabb lehetsz!Szerintem nincs veszîtenivalôd!

Egy percet se gondolkodj tovàbb!;)

2014. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hány éves vagy. Ettől is függ a válaszom. 20 felett bele kellene vágnod, nem félhetsz örökké egy kapcsolattól. Persze ez nem jelenti azt, hogy 20 alatt nem árt megfontolni. Én nem azt érzem, hogy nem szereted, hanem hogy félsz. Lehet, hogy nem alakul tökéletesen, de itt már úgysem nagyon tehetsz semmit. Itt a nyár, egy csomó minden kiderülhet élesben. Tisztázd a sráccal a félelmeidet, hogy korrekt legyél, de semmiképp se menekülj! :)
2014. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor is kezdjek bele, ha teljesen más típus mint én? Úgy taszítjuk egymást, mint a mágnes, de ebből kifolyólag van egy-egy oldalunk, amik nem bírnak meglenni egymás nélkül.

Ismerem őt, és bármennyire is szeretem, tudom, milyen. Ő egy gyenge fiú, aki a támaszt keresné bennem, a lelki társat, én viszont inkább egy életerős, magabiztosabb srácra vágyom. De a szerelemnek nem lehet parancsolni, tudom, így nem tudom azt mondani, hogy emiatt hagyom az egészet. Meg szét is esne, ha elutasítanám. Tudom, hogy ez történne, és nem akarom ezt! Nem akarom bántani őt, de mi van, ha ez az én boldogságom rovására megy?

Meg akarom őt védeni, mert a szerelem, amit érzek, ezt követeli, de az agyam azt súgja, meneküljek. Mi lehet a helyes döntés?

2014. jún. 30. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek után nem tudom. Valószínűleg az a helyzet, hogy így is úgy is megbánod. Ha nem vágsz bele, akkor azért, ha meg igen, akkor valószínűleg úgy is vége lesz, mert teljesen más pasira vágsz.

Marad az eredeti ötletem. Legyél vele őszinte. Mondd el neki, amiket itt leírtál. Ha ennek ellenére is megpróbálná veled, akkor vágjatok bele. Utána minden kiderül.

2014. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Mondd hogy barátzóna:)
2014. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mi van, ha ezek után nem menne a barátkozós dolog? Ha ezek után nem tudna barátjaként kezelni? Ezt nagyon nem akarom...
2014. jún. 30. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Már nem barátként kezel. Innentől kezdve teljesen felesleges ezen aggódni. Vagy megint menni fog neki, vagy nem. De még mindig nagyobb esély van arra, hogy úgy kezeljen megint barátként, hogy előtte jártatok, mint arra, hogy a szerelemből amit most érez, minden előzmény nélkül újra barátság legyen.
2014. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!