Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis pasival mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon rosszul viseli a stresszhelyzetet és a fájdalmat. Tegnap pl hisztiroham tört rá, ami egész éjszaka tartott, mert fájt a feje aznap.

Türelmes ember vagyok, de amikor valaki sikít, kiabál, és még engem állít be rossznak, miután az egész éjszakát átvirrasztom mellette, már nekem is sok.

Most nyugodtan gondolhatja mindenki, hogy egy érzéketlen pitsa vagyok, de nem.

Nekem is van egy betegségem, ami gyakori rosszulléttel és nem ritkán ájulással jár (egyszerre csak nem látok, nem hallok, összeesek), de ha éjszaka vagyok rosszul, nem keltem fel, nem zaklatom, mert úgyse tudná kezelni, utálja a hisztis nőket.


Mit csináljak vele, hogy kicsit jobban bírja a nehéz helyzeteket, és ne hisztibe meneküljön?


2014. nov. 16. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez egy punci miért nem vett be gyógyszert és miért csinálta az agyát?
2014. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki a folyosóra és zárd ki ilyenkor, hisztizzen ott, anyám is ezt csinálta régen mindig húgommal, szerintem tök jó módszer.
2014. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

TE semmit nem tudsz vele csinálni. Elkényesztetett, anyuci pici fia.


A férfit a szenvedés csinálja. Az élet forgácsa, amikor arccal veszi le a betont. A barátod pillanatnyilag kisfiú.


(minden tiszteletem a tiéd a hisztis férfinál nincsen rosszabb. Már régen nyakon vágtam volna egy pótkocsis IFA-val :DDDDDD)

2014. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit lehet vele csinálni? Mondjuk nem jönni össze vele alapból csak a pénze meg a fizimiskája miatt...
2014. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1, Nincs pénze


2, Nem volt mindig ilyen, mostanában kezdte

2014. nov. 16. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:
nincs pénze :DD:::D:D:D::D egy óvodással jársz? jah bocs :D
2014. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, nem gazdag.
2014. nov. 16. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
aha tehát nem tud megvenni egy doboz fájdalomcsillapítót és ledögleni aludni. értemmmmm :D:D:D:d
2014. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tarkón vágni egy féltéglával. Aztán húzd ki lábánál fogva az utcára, és írd ki neki egy cetlire, hogy visszajöhet ha megtanulni férfiként viselkedni.
2014. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy az ilyen fickó csak rosszabb lesz. A sikítást is szó szerint el tudom képzelni.Nekem az én apám kapja fel könnyen még a legpitiánerebb dolgokon is agyvizet, és képes olyan hisztit levágni 47 évesként, mint egy kamasz gyerek. Idegbetegség mellett még logikátlan döntések tömkelege, és önsajnáltatás is társul, ha neked van egy pici panaszod, már gyenge, önsajnáltató valaki leszel a szemében, körülbelül minden olyat hozzád fog vágni, ami őt jellemzi, ő meg persze mindenben a legtökéletesebb marad, te meg mindenben alárendelt szerepet fogsz betölteni. Te egy ilyen kurafitól ne számíts vigaszra, jövőt meg ne tervezz vele, ha nem akarod elrontani a gyerekeid életét, azt meg kvázi ne várd meg hogy kineveljen belőled egy tőle függő egoista, hisztis pitsát, átmásolva az életvitelét, gondolkodását, ahogy az én mártír anyámból tette apám.
2014. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!