Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek a nőkről?

Figyelt kérdés

Ismerkedés szempontjából milyenek.

Eddig milyen tipusú nőkkel találkoztatok. Melyik típus a gyengéitek?



2014. nov. 16. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden nő más-más. Nem egyforma az összes.
2014. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs véleményem senkiről és semmiről, mert a tv átmosta az agyamat. Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy válaszoltam.
2014. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehetne napestig írni. De minek? Nem változik semmi sem.

Pozitív, negatív is. De inkább több a negatív.

2014. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább nem írnám le. (Mert inkább negatív.)
2014. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A nők olyanok mint egy szál gyufa. Ha nedves akkor baszhatod.
2014. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Felszínesek,flegmák,anyagiasak,pökhendiek,előítéletesek... stb.
2014. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Úgy általánosságban szerintem tiszteletre méltóak a nők, főleg az anyukák, hisz ők végzik a világ legnehezebb és legnemesebb munkáját.

Viszont a 21 évem alatt talán 2 olyan nővel találkoztam, akivel bármit el tudnék képzelni. Nincsenek nagy elvárásaim, csupán annyi, hogy legyünk egy tudatszinten. Én úgy látom, hogy a nők egy jelentős része nagyban a média és a társadalmi "normáknak" nevezett elvárások befolyásolása alatt áll, és így sosem lehetnek önmaguk.

2014. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jó pont ha dolgozik. Nálam legalább is. Ebből megmutatkozik, hogy értékeli a pénzt, nem csak eltartott akar lenni és a keresetét saját álmai megvalósítása céljából keresi. Legyen az ruha, cipő, kocsi és nem csak bulizás.
2014. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sátán teremtményei.
2014. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De bírom ezt a gyűlölködő oldalt komolyan.ez bezzeg nem egy gyűlölet keltő meg viszályt keltő kérdés.Ááááá dehogy kicsit sem.
2014. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!