Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok belé? Ő mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé? Ő mit érezhet szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem találgozgatni egy sráccal,aki kezdetben csak tetszett. Jó külső,megjelenés. Nem gondoltam volna hogy ebből bármi komoly lesz,azt hittem hogy majd csak elütjük az időt. Nem tudom mit érzek iránta, szerelmes vagyok-e,avagy sem. Mikor a szemébe nézek, az a tekintet, azt nem tudom leírni. Mikor a karjaiba zár, átölel és ott szuszog, alszik mellettem. Amikor megcsókol,vagy megfogja a kezem. Akkor a szívem gyorsabban ver. Izgulni kezdek,s lesem minden szavát. Nem tudok másra gondolni,mint rá, egész nap csak kattog az agyam, és buta szivecskéket firkálok mint egy kislány. Nagyon lassan múlik el akkor minden perc, egyszerűen mintha kínoznának addig amíg nem látom.Hiányzik. Amikor összeveszünk és Ő ellök magától,mert nagyon sokban különbözünk. Szerinte mindenre az a megoldás,hogy nem megbeszéljük hanem jobb egymás nélkül. Aztán ha lehiggad ,két nap és felkeres. Ilyen se veled,se nélküled kapcsolat ez. Az olyankor nagyon fáj,mintha egy részem szakították volna ki.Mikor próbálom neki elmondani mit érzek, sokszor meg sem hallgat, ha olykor-olykor odasúgom neki:"Szeretlek" ,akkor az esetek nagyrészében az a válasz hogy Ő nem, vagy nem is felel,és nevet. Nagy ritkán mikor mondja:"ugye tudod hogy csak viccelek?" . Igyekszem nem veszekedni vele,mert tudom hogy véget vetne mindennek. S nem tudom hogy ő mit érez irántam,mert képes bármi apróságon felkapni a vizet,azt meg főleg nem vágom hogy szeretem-e vagy sem. Voltam már szerelmes, de valahogy nem érzem most magam annak. Játszik csak velem? Ettől eltekintve vannak váratlan meglepetései, de sok a hangulat ingadozás.

Már több mint fél év telt el így.


2014. nov. 16. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs új a Nap alatt. Egy értelmesnek tűnő lány és egy gyökér srác kapcsolata. Jól beidomított...
2014. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Messze vagy te a szerelemtől. Sajnos. Iszonyatos erővel próbálod belelovalni magad magába a szerelembe, de sajnos nem szívből érkezik az érzés, hanem akaratból. Ráadásul ezt még tetézi, hogy a pasit is próbálod megvezetni.


Szóval összességébe, keress magadnak egy olyan férfit, akit valóban nem akaratból hanem érzésből tudsz szeretni. Ezt a fazont, és a fazon se téged nem szereted. Inkább beéred vele.

2014. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Múltkor azon veszekedtünk, és nem beszélt velem egy hétig,mert főzni mertem neki. Ezt is csak napok elteltével tudtam meg,hogy mi végett ráz le, és bunkózik.Megvádolt hogy biztos beletettem valamit, és meg sem ette. S ilyeneken.
2014. nov. 16. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, elhamarkodottan írtam az értelmes jelzőt.

1-es...

2014. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint a dedóban.
2014. nov. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!