Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok? Ki vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok? Ki vagyok akadva.

Figyelt kérdés
Pénteken lefeküdtem vőlegényemmel. Hétvégente találkozunk csak, ezért mindig kiéhezüznk találkozáskor. Pénteken 3 órán át szeretkeztünk, játszottunk egymással. Másnap, nap közben vőlegényem szülei fel-feljárogattak az emeletre, ami engem mindig is zavart, mert vagy benyitnak valamit kérdezni (persze be van kulcsra zárva az ajtó, de akkor is égőnek tartom). Na szóval nap közben csináltuk tegnap, és kivételesen egy rossz szavam sem volt közben, csak füleltem, hátha szülei ismét átjárószobának nézik a szobánkat. Aztán hirtelen párom leeresztett, ilyen a 4 év járásunk alatt egyszer sem történt meg. Óvszerezünk, így ugye le is csúszott rögtön. Egyszer csak azt éreztem, hogy nem érzem a gumit, csak úgy puhán belém próbálja nyomorgatni magát. Erre megkérdeztem tőle, hogy "rajtad van a gumi". Válasz: "igen". Megnéztem én is, és nem, nem volt rajta, hazudott, a gumit levette, és anélkül akarta csinálni. Ezerszer bepróbálkozott már úgy, hogy "jaj csak egy kicsit gumi nélkül...", de mivel még egyetemisták, végzősök vagyunk, diplomát és lakást akarunk először, nem pedig babát. Ő majd később jöjjön. Na és a szombat ennyiben maradt. Ma délután is csináltuk. Ismét puhulni kezdett, így a gumi csúszkált lefelé. Kétszer odanyúltam közben, hogy biztos rajta van e a gumi (mostanában bennem is maradt a gumi, sikerült nagy méretet venni sajnos). Erre kiakadt, hogy minek nézegetem. Mondtam neki, hogy azért, mert átvertél tegnap, és így a bizalmam is megingott. Ezután "letépte" magáról a gumit, elhajította a szoba másik végébe, felkelt, odaült a gépéhez, és többek között ezt mondta: "Húzz már végre orvoshoz" (kikotyogtam az egyik karácsonyi ajándékát neki: felirattatok nőgyógyásznál fogamzásgátlót), "elhagylak, és keresek majd olyat, aki megengedi gumi nélkül", "ha mély érzelmeid lennének irántam, párszor bevállalhatnád a védekezés nélküli szexet." Az utolsón (is) felháborodtam! Pár hónap és összeköltözünk, záróvizsga küszöbe előtt állunk, én meg játszadozzak egy kisbaba életével? Se lakásunk, még albérletünk sincs, anyagilag nem engedhetnénk meg a babaválallást, elvetetésnél meg a szívem szakadna meg. Eygszerűen nem tudom mire vélni ezt a viselkedést. 4 éve vagyunk együtt, szerelmesek, boldogok (hittem én). Most úgy vagyunk, hogy jövő hétvégén nem fogunk találkozni, nekem most kell egy hétvége egymagamban. Bennetek milyen gondolatok fogalmazódtak meg az "élménybeszámolóm" olvastán?
2014. nov. 16. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
És a tagolással mi lesz? Ezt senki nem fogja így elolvasni. Esetleg az a pár ember, aki direkt engem akar meghazudtolni.
2014. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tagolás=vesszőtétel. Igaz, bekezdéseket nem raktam, bár szerintem így is érthető.
2014. nov. 16. 21:05
 3/18 anonim ***** válasza:

Benne az, hogy miért nem adtad ki az útját?

Találsz mást!

2014. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én otthagynám..
2014. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez hülye. Röviden ennyit.
2014. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

elég abszurd eset, szerintem felejtsd, el próbálj meg bizni benne, ha mégegyszer ez van, pofozd meg, és hátha normális lesz

lehet hogy a sok stressz miatt van az hogy ilyen lett, magában megfogalmazott olyanokat, amiket nem mond el neked, de miattuk csinált ilyet, téritsd észhez, és újra a régi lesz remélhetőleg

2014. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hagyd ott mint a szél. Aki ilyen témában érzelmi zsarolást csinál, az másban is fog, egyre durvábban.


Még most szabadulj meg tőle - ez csak egyre rosszabb és rosszabb lesz, hidd el :|

2014. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretne nem tenne veled ilyet...
2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Minél előbb HAGYD EL.
2014. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*Minnél
2014. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!