Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul a barátom megjegyzése?

Figyelt kérdés
Igaz, ő viccként mondta, de nekem mégis rosszul esett. Fél éve vagyunk együtt és tegnap elkezdtünk beszélgetni, nosztalgiázni arról az időről mikor megismerkedtünk stb... Ő úgy tudta, h az 5. találkozáskor feküdtünk le egymással de én kijavítottam és megerősítettem, h a 3-nál már volt köztünk aktus, erre ő jött egy olyan megjegyzéssel, h én milyen könnyűvérű vagyok, h olyan hamar lefeküdtem vele... Nevetett,szóval gondolom nem gondolta komolyan, de még is nagyon bántó egy nőnek az ilyen jelző, még akkor is ha csak poén. Inkább nem mondtam erre semmit, mert nem akartam vele veszekedni és elrontani a napunkat, de még így is bánt.. Most már inkább hagyjam a fenébe, ne szóljam meg vagy legközelebbi találkozáskor említsem még meg neki? Szerintetek? 22/L
2014. nov. 17. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ez elég bunkóság volt tőle.
2014. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem túlreagálod.
2014. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Én ezen nem vitáznék,csak viccelt biztosan:)
2014. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :) Nem szeretem a vitákat, ezért is tettem fel a kérdést, h érdemes-e ebbe mélyebben bele menni, vagy inkább hagyjam... :)
2014. nov. 17. 13:38
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
3.vagy 5.Teljesen mindegy,nem kell ilyen apróságokon kiakadni.
2014. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne tartsd magadban, mert az rosszabb. Mikor találkoztok, mond meg neki, hogy te szereted őt, de az a megjegyzés nagyon rosszul esett neked.

Én azért azt is megkérdezném tőle, hogy ha olyan nőnek tart, akkor miért van még mindig együtt velem.

Ha az én párom mondana ilyet, tuti nem lenne szex egy ideig. Néhány ember sokat enged magának, legközelebb viccből lekurv.áz vagy mi?

2014. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem venném a helyedben magamra. Nekem is mondtak már ilyet, ami azt illeti, alapjáraton nem bántó szerintem, én visszavágtam valami poénnal. Utólag már sajnos nem tudsz így tenni. De mellesleg nem hiszem, hogy kevésbé lenne bárki könnyűvérű, aki az 5. alkalommal fekszik össze a párjával, mint az, aki a 3. alkalommal tesz így. Sőt, szerintem egyik alkalommal sem számít könnyűvérűségnek. De lehet, hogy elfogult vagyok, mert én is aktívan korán kezdem a dolgot.


De ha téged zavar, akkor szerintem mondd el neki, hogy valójában bánt a megjegyzése. Valószínűleg már rég el is felejtette, de azért szerintem megmondhatod neki. Nem kell ezért veszekedni, egyszerűen csak közölni, hogy rosszul esett. Célszerű lenne, mert akkor a későbbiek folyamán a párod oda tud figyelni, hogy az ilyen jellegű poénokat mellőzze.

2014. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó szerintem meg amit írtál a legnagyobb hiba egy kapcsolatban.

Piti dolgokon csámcsogni és szextilalommal büntetni,így hül ki a kapcsolat.

2014. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

BOCSÁNAT!

#6)) utolsó előttire gondoltam.

2014. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet azt mondani rám, h nem értem a poént, mert én is szeretek poénkodni, csak igen, amit az egyik hozzászóló is mondott, h legközelebb már viccből azt mondja h k...a vagyok?!:) Ez az amiért felmerült bennem az, h erős volt ez a vicc... :) Várok egy picit, hátha leüllepedik bennem a megjegyzése és pár nap múlva nem fogom ennyire komolyan venni :)
2014. nov. 17. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!