Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadok ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

Ha találkozunk, mindig nekem kell hozzá igazodni. Sokszor előbb megy haza, mert neki otthon is dolga van. Nekem is meg van a dolgom. És mikor mondom neki, hogy többet akarok vele lenni (mert sokszor úgy jön le, mintha még ő tenne nekem szívességet azzal, hogy eljön), akkor meg, hogy ő nem tudja azt megoldani, hogy "egymás pics@jában" legyünk.


22L


2014. nov. 11. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, jogos.
2014. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez van ezt kell szeretni, vagy nem..
2014. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen !26f
2014. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogtalanul akadott ki. Ha szeretne téged, akkor nem mondaná ezt (magamból indultam ki, én nem mondanék ilyet egy olyan lánynak akibe szerelemes vagyok). Szerintem inkább neked kellet volna ki akadni...

24f

2014. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szó szerint így fogalmazott, akkor teljesen jogosan.
2014. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

teljesen jogos. és ismerős is a helyzet,

én mindig legyek otthon, mindig érjek rá. hogy ő kedvére bármikor jöjjön, persze ő meg nem ér rám.

2014. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha ezt mondta, hogy "egymás pics@jában legyünk", akkor szerintem nincs több kérdés....sajnos az én véleményem az, hogy ebben az egész kapcsolatban...
2014. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!